REKLAMA

Telefony za 1 zł – gdzie najlepsza oferta?

11:58, 19.10.2017 | Materiał promocyjny
REKLAMA
Skomentuj

Aby stać się właścicielem smartfona znajdującego się na sklepowej półce, konieczne jest wyjęcie z portfela co najmniej kilkuset złotych. Czy jest alternatywa? Owszem – operatorzy proponują telefony już od 1 zł. Który z nich przygotował najlepszą ofertę?

Telefon od operatora – czy to się opłaca?

Operatorzy doskonale wiedzą, że nie każdy klient dysponuje budżetem na zakup telefonu komórkowego. Co więcej, w swojej polityce uwzględniają oni również to, że część użytkowników – zwłaszcza młodych – jest zainteresowana systematyczną wymianą posiadanych smartfonów. Właśnie dlatego oferują szeroki wybór telefonów komórkowych już od 1 zł.

Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem telefonu od operatora, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze, urządzenia są proponowane osobom zainteresowanym abonamentem lub ofertą typu mix. Po drugie, operatorzy sieci komórkowych proponują różne modele rozliczenia za udostępniony smartfon. Koszt telefonu może zostać:

  • uwzględniony na pierwszej fakturze (wówczas jest to dodatkowy, jednorazowy koszt),
  • doliczany do abonamentu (wtedy powiększa on miesięczny abonament przez okres wskazany w umowie).

Powyższa informacja została uwzględniona w porównaniu najlepszych telefonów na Komórkomat.pl. Zaproponowany przez operatora model rozliczenia warto wziąć pod uwagę, bo od niego zależy, jaka kwota będzie co miesiąc widniała na wystawionej fakturze.

Telefon za 1 zł – czy to możliwe?

Osoby zainteresowane podpisaniem umowy np. o abonament i telefon, mogą wybierać wśród modeli za 1 zł. Warto jednak wiedzieć, że za taką cenę operatorzy proponują najczęściej jedynie smartfony ze średniej półki cenowej. Za flagowe modele trzeba będzie sporo dopłacić.

Telefon za 1 zł u operatorów? Jest kilka propozycji, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Przykładowo:

  • Plus proponuje klientom abonament w wysokości 64,99 zł. Wybór tej oferty oznacza możliwość nabycia za 1 zł telefonu Huawei Y6. Ten smartfon jest o tyle ciekawym rozwiązaniem, że został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz, a także 2 GB pamięci RAM.
  • Orange proponuje klientom Plan Podstawowy. Decydując się na telefon Huawei P10 Lite w abonamencie wynoszącym 29,99 zł, klient będzie musiał dopłacić jednorazowo 199 zł i co miesiąc 55,01 zł.
  • Play ma w ofercie abonament Solo Stan Nielimitowany. Wybierając telefon komórkowy Samsung Galaxy J3 2016 w abonamencie 80 zł miesięcznie, za telefon trzeba będzie zapłacić zaledwie 1 zł.

Z powyższego zestawienia wyraźnie widać, że popularne i najnowsze smartfony są najdroższe – klient będzie musiał zapłacić jednorazową, wysoką opłatę lub liczyć się z podniesieniem wysokości miesięcznego abonamentu.

(Materiał promocyjny)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017