REKLAMA

Street fashion w Świeciu - focus na torebkę

13:50, 21.07.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały promocyjne

Telefon, portfel, perfumy. To tylko ułamek tego, co możemy bez większych problemów znaleźć w damskiej torebce. Musimy jednak wiedzieć, że zawartość damskiej torebki jest znacznie bardziej bogata. Czasem znajdują się w niej przybory do makijażu, rzeczy osobiste, takiej jak na przykład dezodorant, czy chusteczki higieniczne. Torebka jest też w zasadzie nieodłącznym elementem stylizacji kobiecej – niezależnie od tego, czy mówimy o kreacji formalnej, czy też tej nieformalnej. Jak jednak odpowiednio ją dopasować i na co zwracać uwagę?

Mniej znaczy więcej

Nadrzędną zasadą, jeśli chodzi o wybór torebki na wyjście wieczorne, jest zasada, mówiąca: Im mniej, tym lepiej. Mała torebka, jest zgrabna, ładnie podkreśla charakter naszej stylizacji. Nie mamy też problemu z niesieniem jej, czy chociażby zawieszeniem na oparciu krzesła w restauracji. Taka torebka nie przeszkadza w niczym, a dodatkowo jest idealnym dopełnieniem naszej stylizacji. Nie zawsze jednak mamy możliwość aby wziąć ze sobą małą torebkę, która wszędzie się zmieści. Czasem po prostu musimy zdecydować się na zabranie tej o nieco większych gabarytach. Zwracajmy wówczas jednak uwagę na jej design i praktyczność. Torebki, które swoim wyglądem przypominają worki, nie do końca pasują do eleganckiej restauracji, czy klubu. Znacznie lepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji, jest zabranie innego modelu, który będzie mniejszą wersją listonoszki. Zapinana, sztywna, zgrabna – to najważniejsze zalety takiej torebki - https://lamoda.pl/katalog/torby/torebki.

A czy torebka zawsze musi być czarna?

Wiele kobiet staje przed dylematem, dotyczącym koloru wybranej przez siebie torebki. Musimy mieć jednak na względzie to, że nie kupuje się torebki na jedno wyjście do restauracji czy na imprezę. Ważne jest zatem, aby zadbać o to, aby torebka miała możliwie jak najbardziej uniwersalny kolor. Nie oznacza to jednak tym samym, że musi być ona czarna. Świetnie sprawdzają się w takim przypadku wszelkie brązy czy odcienie beżu. Doskonale mogą się tez tutaj sprawdzić kolory pastelowe – torebki w kolorze mięty czy błękitu, są idealnym dodatkiem na wszelkiego rodzaju garden party. Lato to także czas wesel, a pastelowa torebka na wesele, to wybór idealny. Czerń, jeśli nie ma żadnego uzasadnienia w naszej kreacji, jest kolorem ciężkim na tego typu uroczystości.

Skóra naturalna czy inny materiał?

Bardzo ważne jest także to, z jakiego materiału wykonana jest nasza torebka. Oczywiście skóra naturalna to jeden z lepszych wyborów. Jest to bowiem materiał bardzo trwały, a także elegancki. Torebki ze skóry naturalnej, mają też jednak bardzo określoną cenę, dlatego też nie zawsze zakup takiej torebki na konkretną uroczystość będzie dla nas odpowiedni. Nie ma zatem co skreślać torebek wykonywanych z innych materiałów – chociażby tych ze skóry ekologicznej. One także prezentują się bardzo okazale, a przy tym ich zakup nie jest zbyt dużym obciążeniem dla naszego portfela.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017