Zamknij
REKLAMA


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU ŚWIECIE24.PL

 1. Administratorem portalu Świecie24.pl jest firma GEDEON MEDIA  Krzysztof Nowicki, 86-100 Świecie, ul. Kopernika 6, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.
 2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.
 3. Użytkownik, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do wielu użyteczności portalu, w tym: komentarzy wiadomości w poszczególnych serwisach, wyrażania opinii o treściach prezentowanych w Świecie24.pl, udziału w konkursach, dodawania ogłoszeń . Rejestracja nie jest obowiązkowa.
 4. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby portalu Świecie24.pl.
 5. Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.
 6. Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych kontaktując się przez adres mailowy: [email protected]
 7. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są w zależności od rodzaju uzyskanej zgody do:
  * Kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu Świecie24.pl,
  * Prowadzenia księgowości,
  * Przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.
 8. Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obwiązujących przepisów prawa.
 9. Użytkownik zobowiązuje się do posiadania tylko jednego konta w portalu Świecie24.pl oraz do nie udostępniania danych dostępowych osobom trzecim.
 10. Pozytywne zakończenie rejestracji w portalu, związane z dostępem do wielu użyteczności portalu  skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany przy rejestracji adres e-mail.
 11. Na stronach portalu Świecie24.pl wykorzystywane są narzędzia do gromadzenia danych, niezbędne do sprawnego działania portalu. Są to na przykład pliki Cookies, których portal może używać do rozpoznania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzają portal oraz do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron serwisu przez użytkowników.
 12. Niniejsza polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu.

 


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU swiecie24.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej swiecie24.pl , w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu swiecie24.pl, którego Wydawcą jest GEDEON MEDIA Krzysztof Nowicki, 86-105 Świecie, ul. Krausego 4/17 oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.