Zamknij

17:00, 06.11.2019
W sobotę 26 października, 280 zawodników z 18 polskich klubów karate walczyło o zwycięstwo podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju Karate „SOLNO CUP” w Inowrocławiu. I tym razem najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” nie zawiedli.
23:32, 30.10.2019
W dniach 24-27.10.2019 w Poznaniu rozegrane zostały zawody bokserskie „X Puchar Polski Juniorek i XXXVII Juniorów im. Pawła Szydły."
11:04, 18.10.2019
Już w sobotę II Edycja wyścigu Speedcross MTB Najlepszy na Świecie. Jeszcze są wolne miejsca.
1
07:51, 16.10.2019
Przedstawiciele fundacji MG13 prowadzonej przez Marcina Gortata – najlepszego i najpopularniejszego polskiego koszykarza w NBA przeprowadzili Szkolny Skills Challenge.
14:08, 12.10.2019
Nieco ponad 3 minuty zajęło Maciejowi Tomaszewskiemu z Torunia przebiegnięcie każdego z pięciu kilometrów dzisiejszego biegu. Najszybszą kobietą okazała się świecianka Agnieszka Dobrowolska.
23:14, 07.10.2019
Impreza co roku gromadzi dziesiątki zawodników, kibiców i olimpijczyków, którzy patronują zmaganiom.
21:27, 30.09.2019
Młodziczki Joker Mekro Energoremont Świecie, pod wodzą Agnieszki Szewczyk, okazał się bezkonkurencyjny w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki o Puchar Prezesa KS Stal w Grudziądzu.
09:41, 30.09.2019
W sobotę 28 września w Świeciu odbyła się ósma edycja turnieju Karate WKF – YMABUSHI CUP. Wzięło w niej udział 370 zawodników z 27 klubów karate z Polski oraz klub karate z Ukrainy pod przewodnictwem trenera Rudika Sagrunov.
1
08:00, 20.09.2019
W sobotę 14 września w Kruszwicy na Jeziorze Gopło odbyły się XIII Indywidualne i Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego.
17:07, 18.09.2019
Już po raz trzynasty w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu zostanie rozegrana Halowa Liga Piłki Nożnej. Organizatorzy rozpoczęli właśnie nabór zespołów. Rozgrywki potrwają od listopada do marca i jak co roku zakończą się uroczystą Galą Finałową.
18:00, 17.09.2019
Podopieczne Andrzeja Nadolnego w meczu finałowym uległy Legionovii Legionowo 1:2, ale pozostałe spotkania wygrały i zajęły drugą lokatę w silnie obsadzonych zawodach.
08:00, 17.09.2019
Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” w miniony weekend 14 i 15 września rywalizowali w Budapeszcie podczas zawodów w Karate Olimpijskim BUDAPESZT OPEN. W zawodach udział wzięło około 1600 zawodników z 190 klubów z 36 państw. Jak się spisali nasi reprezentanci?
20:28, 12.09.2019
Dziewiąta edycja rajdu po raz drugi zostanie rozegrana na torze motocrossowym w Chełmnie. Organizatorzy zachęcają do oglądania zmagań i kibicowania.
14:53, 11.09.2019
Policyjni biegacze z komendy w Świeciu znów odnieśli sukces. Asp. szt. Robert Borek, mł. asp. Dawid Janus i sierż. szt. Piotr Rubaj stanęli na podium w klasyfikacji drużynowej podczas 29. Międzynarodowego Półmaratonu Signify - PHILIPS pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.
2
10:46, 06.09.2019
W środę 4 września na boiskach do siatkówki plażowej w Świeciu policjanci rozegrali Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu stanęło 8 dwuosobowych drużyn z całego powiatu świeckiego.