Zamknij

10:33, 20.01.2020
Wspaniały sukces reprezentanta Świecia w Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko -Pomorskiego w Lekkiej Atletyce w Toruniu. Gratulujemy.
09:00, 09.12.2019
7 grudnia najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” zdobyli 40 medali (14 złotych, 11 srebrnych i 15 brązowych) zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej w zawodach „BUSHI-DO CUP” w Bydgoszczy.
23:35, 02.12.2019
Ligowe klasyfikacje po szóstej VI kolejce rozegranej 1 grudnia. W tabeli kilka zmian oraz kilka nowych nazwisk.
12:15, 01.12.2019
30 listopada młodzi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” rywalizowali podczas VI Grand Prix International Karate WKF w Lęborku. Zawody zgromadziły ponad 300 karateków z 25 Klubów z Polski, Norwegii i Rosji.
13:41, 30.11.2019
Akademia Piłkarska Wdy Świecie otrzymała srebrny certyfikat PZPN! Będzie on obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.
11:38, 27.11.2019
Piętnaścioro najmłodszych zawodników Klubu „YAMABUSHI” wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Karate WKF, które odbyły się w sobotę 16 listopada.
19:03, 26.11.2019
W niedzielę 1. grudnia, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu będzie aż kipić od emocji fustalowych na najwyższym poziomie. Naprzeciw siebie stanie dwójka wielkich faworytów Stalex Ligi – Gresta/Espack/Sadowska oraz Raf-Mix i Partnerzy.
12:42, 25.11.2019
Osiem medali zdobyli zawodnicy Klubu YAMABUSHI podczas Pucharu Polskiej Unii Karate, który odbył się w ostatnią sobotę 23 listopada w Krotoszynie.
17:00, 06.11.2019
W sobotę 26 października, 280 zawodników z 18 polskich klubów karate walczyło o zwycięstwo podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju Karate „SOLNO CUP” w Inowrocławiu. I tym razem najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” nie zawiedli.
23:32, 30.10.2019
W dniach 24-27.10.2019 w Poznaniu rozegrane zostały zawody bokserskie „X Puchar Polski Juniorek i XXXVII Juniorów im. Pawła Szydły."
11:04, 18.10.2019
Już w sobotę II Edycja wyścigu Speedcross MTB Najlepszy na Świecie. Jeszcze są wolne miejsca.
1
07:51, 16.10.2019
Przedstawiciele fundacji MG13 prowadzonej przez Marcina Gortata – najlepszego i najpopularniejszego polskiego koszykarza w NBA przeprowadzili Szkolny Skills Challenge.
14:08, 12.10.2019
Nieco ponad 3 minuty zajęło Maciejowi Tomaszewskiemu z Torunia przebiegnięcie każdego z pięciu kilometrów dzisiejszego biegu. Najszybszą kobietą okazała się świecianka Agnieszka Dobrowolska.
23:14, 07.10.2019
Impreza co roku gromadzi dziesiątki zawodników, kibiców i olimpijczyków, którzy patronują zmaganiom.
21:27, 30.09.2019
Młodziczki Joker Mekro Energoremont Świecie, pod wodzą Agnieszki Szewczyk, okazał się bezkonkurencyjny w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki o Puchar Prezesa KS Stal w Grudziądzu.