Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam chłopa w żółtym plecaku, któremu razem z koleżanką spojrzałyśmy chamsko prosto w oczy w nowo otwartej biedronce XD masz sliczne oczy uwu"

"Pozdrowienia dla kolegów z 2a Zsp a w szczególności dla kolegi w czerwonej kurtce dziewczyna od długopisa ??"

"Pozdrawiam blondynkę w okularach o imieniu Monika( jeśli się nie mylę) którą widziałem dnia 23.09 w punkcie oddawania krwi w Świeciu przy ulicy WP 172?"

Od Spotterki "Pozdrawiam chłopaka ubranego w kolorową koszulkę i spodnie z adidasa, który był dziś (25.09.) z kolegami w KFC około godziny 15. Ps. Uroczy wiatraczek ??"

"Pozdrawiamy dziewczyny siedzące na tyłach zielonego autobusu nr 1 o 8:15. Chłopaki z kremowego Mercedesa."

"Szukam dziewczyny (19-24), jako osoby towarzyszącej na imprezę urodzinową. Proszę o poważne deklaracje. Pozdrawiam"

"Znaleziono pudełko (ładowarkę) od słuchawek bezprzewodowych Xiaomi (świecie-Sulnowo)"

"Witam, jestem z okolic Świecia i wraz z kilkoma znajomymi jak co roku robimy akcję pomagania rodzinom w potrzebie. Dotychczas robiliśmy to tylko w Tucholi i Chełmnie ale chcemy ,,poszerzyć,, swój zasięg pomocy i szukamy takich rodzin ze Świecia. Zbliża się okres kiedy jest bardzo zimno. Wiadomo, święta też są niedługo. Zatem mam prośbę do każdego kto to czyta. jeśli ktoś z was zna jakąś rodzinę która nie radzi sobie za dobrze w życiu (np. potrzebuje ciepłych ubrań czy jedzenia) prosiłbym o zostawienie tutaj komentarza. Odezwę się do takiej osoby w celu znalezienia takiej rodziny. Jeśli jesteś chętny/chętna również pomagać nam w realizacji takich dobrych uczynków to też zostaw komentarz. Liczę na was!"

"W dniu 21.10 zgubiono klucze w okolicach Tesco lub bloku 73a na wojska Polskiego proszę o kontakt"

"Pozdrawiam Panią ciemnowłosą kierowcę z biało żółtej "L-ki" od Łukaszewskiego, która jechała dziś 21.09 koło 11:30 z Grudziądza. Rozbrajający uśmiech i nie trzeba było się wlec mimo ograniczeń prędkości ?✌️"