Zamknij
REKLAMA

Budowa S5: W południe zamkną wjazd na obwodnicę w Dworzysku

11:00, 19.11.2020 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj Od czwartku 19.11 zamknięty zostanie zjazd i wjazd na obwodnicę w Dworzysku. Fot. Krzysztof Nowicki
REKLAMA

W związku z postępami w budowie drogi ekspresowej S5 w najbliższy czwartek 19 listopada 2020 r. planowa jest zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu węzła Świecie Południe. Krok ten umożliwi przebudowę łącznic węzła oraz budowę jezdni lewej drogi ekspresowej S5 w jego obrębie.

Węzeł Świecie Południe na głównej relacji trasy drogi krajowej nr 5 zostanie utrzymany, ale w miejscach łącznic zostaną zlokalizowane wjazdy na budowę. Kierowcy jadący do Świecia od strony Bydgoszczy będą kierowani do węzła w Przechowie (Świecie Zachód). Przystanek autobusowy obecnie znajdujący się na łącznicy w kierunku Bydgoszczy zostanie przeniesiony na trasę główną w km 5+265.

- Trwają ostatnie przygotowania do zmiany organizacji ruchu na węźle Świecie Południe - informuje Piotr Chmura, kierownik budowy w firmie Budimex S.A. - Myślę, że około południa zostanie zamknięty zjazd w Dworzysku.

Na wskazanym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h. Ze względu na częste włączanie się do ruchu pojazdów budowy prosimy kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GośćGość

0 0

Wyjazd prze miasteczko jasne, a co z kierunkiem w stronę Bydgoszczy. Czy wiadukt będzie otwarty? 14:12, 19.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA