Zamknij
REKLAMA

Strażacy bez przeprowadzki do nowej komendy

06:30, 24.12.2020 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj Obok remizy znajdują się boiska, które pomogą strażakom w zachowaniu dobrej kondycji. Fot. Krzysztof Nowicki
REKLAMA

Nie udało się zrealizować planu przeniesienia do nowej siedziby KP PSP w Świeciu jeszcze w tym roku.  - I tak mamy z czego się cieszyć, bo komenda jest już prawie gotowa - mówi rzecznik straży. 

Budowa nowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu dobiega końca. Plan był taki aby przeprowadzka miała miejsce jeszcze w tym roku. Nie udało się go zrealizować, chociaż już niewiele trzeba do zakończenia.

- Trwają prace wykończeniowe, a właściwie wyposażanie w odpowiednie sprzęty - mówi mł. bryg. Paweł Puchowski, rzecznik świeckiej straży. - Z ważniejszych rzeczy to są montowane urządzenia elektroniczne służące do zapewnienia łączności. Też jakieś ostatnie zakupy i rozliczenia. Końcówka roku to dla wielu z nas okres rozmaitych sprawozdań, podsumowań, więc nie ciśniemy żeby na siłę przeprowadzać się w tym roku. Czy to nastąpi w grudniu, czy w styczniu już nie robi takiej różnicy.

[ZT]9659[/ZT]

 

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

TomekTomek

1 3

Najważniejsze ze mają nową remizę.
Teraz przydałaby się obok nowa komenda pllicji. 07:46, 24.12.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tomitomi

3 2

Tak było w założeniach 2014 roku, ale w 2015 roku do koryta dorwała się pislamska ośmiornica i i wszystko postawiła na głowie. 09:44, 24.12.2020


0%