Zamknij
REKLAMA

Chcesz mieć ciekawą pracę - ucz się w Menedżerze

15:30, 09.06.2021 | K.N
Skomentuj

Do niedawna kształcenie w liceach ogólnokształcących kojarzyło się z niepewną ścieżką zawodową w przyszłości. Teraz jest inaczej. Klasy w atrakcyjnych profilach: kosmetyczny, policyjny czy wojskowy gwarantują dobry start w dorosłe życie.

O tym jak bardzo poszukiwane są wykwalifikowane kosmetyczki nie trzeba przekonywać nikogo. Szczególnie jeśli posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną ale też praktyczne umiejętności. Tego nie zabraknie w 4-letnim Liceum Ogólnokształcącym w klasie o profilu kosmetycznym. Na chętnych czeka pracownia z wyposażeniem oraz elementy indywidualnego wyposażenia stanowiskowego zakupionego dla każdego ucznia przez szkołę.

Pro Active Life -to nowy kierunek, którego głównym celem jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród młodzieży, konsultacje fizjoterapeuty, który stworzy protokół wad postawy wraz z zaleceniami, zajęcia dodatkowe fitness pod opieką wykwalifikowanych instruktorów oraz treningi motywacji. Dodatkowo zajęcia dla dziewcząt związane z modelowaniem sylwetki i chłopców sztuki walki i samoobronaZobacz więcej informacji o profilu Pro Active Life.

W rankingach popularności zawodów coraz wyżej znajdują się służby mundurowe. Zespół Szkół Menedżerskich w Świeciu, odpowiadając na potrzeby rynku, kolejny rok organizuje nabór do klas mundurowych.

Profil wojskowy to zajęcia z instruktorami, wyjazdy tematyczne i coroczne obozy szkoleniowe oraz dofinansowanie zakupu nowego umundurowania. Nauka kończy się uzyskaniem certyfikatów i zaświadczeń.

Profil policyjny to zajęcia z czynnymi zawodowo policjantami, wyjazdy i coroczne obozy szkoleniowe oraz dofinansowanie zakupu nowego umundurowania. Nauka kończy się uzyskaniem certyfikatów i zaświadczeń.

       

Nauka w profilach mundurowych daje dobre przygotowanie do pracy w policji czy w wojsku, a to praca ciekawa, pełna wyzwań, ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Jest to też jasno wytyczona ścieżka kariery, z pewnymi zarobkami i możliwościami awansu.

Wszyscy nowi uczniowie otrzymują na start komplet zeszytów, piórniki z wyposażeniem a informatycy dodatkowo pamięć przenośną typy pendrive. Szkoła ubezpiecza wszystkich swoich uczniów, oraz zapewnia dofinansowanie dobrowolnie wybranych przez ucznia zajęć pozaszkolnych, w tym basen, siłownia, itp.

Zespół Szkół Menedżerskich w Świeciu to prywatna placówka z 25-letnim doświadczeniem. Szkoła o uprawnieniach szkoły publicznej, z klimatem wzajemnego szacunku i zrozumienia całej społeczności szkolnej. Komfort nauki zapewniają mało liczne klasy, maksymalnie do 20 uczniów oraz dobrze wyposażone pracownie.

 

Nieco mniej oficjalne życie szkoły możesz podejrzeć na profilu facebook.com/zsmswiecie

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

DureńDureń

2 0

Uczyłem się w menedżeże robię w fabryce. Brawo ja. 22:37, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%