Zamknij
REKLAMA

Ratujemy Studio 27 przed zamknięciem. Pomóżmy im dalej pomagać

14:36, 15.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Studio 27 to charytatywny sklep prowadzony przez Fundację Makowo. Wszystkie zyski z działalności sklepu przeznaczone są na remonty pokoi dzieci z rodzin, których na to nie stać. Fundacja właśnie ogłosiła, że zawiesza działalność sklepu bo brakuje pieniędzy na czynsz i ogrzewanie. Ale świecianie nie chcą na to pozwolić i już uruchomili zbiórkę na ten cel.

Godzinę temu Fundacja Makowo zamieściła post informujący o kłopotach.

- Z działalności sklepiku musimy opłacić wynagrodzenie pracującej tam osoby, zapłacić za czynsz i ogrzewanie - mówi Anita Koprowska, prezes Fundacji Makowo. - Nie możemy po raz kolejny dokładać prywatnych pieniędzy. Stąd decyzja o zawieszeniu sklepu.

Na tę informacje błyskawicznie zareagowali świecianie, deklarując w komentarzach wsparcie. Na tym się nie skończyło, bo po zasięgnięciu informacji o rocznych kosztach Ariel Stawski założył zbiórkę na portalu Zrzutka.pl. W 30 dni trzeba uzbierać 20 tys. zł, ale już jest wpłacone 160, więc na pewno damy radę.

https://zrzutka.pl/w8hf8x

- Makowo robi bardzo dużo dla mieszkańców Świecia i nie tylko - mówi Ariel Stawski. - Zawsze jak gdzieś jest potrzebna pomoc to dziewczyny myślą o tym jak tę pomoc zorganizować. Fundacja jest znana i doceniana w województwie i robi świetną robotę. No a teraz jest pilna potrzeba, więc bez długiego zastanawiania się założyłem zbiórkę i wierzę, że uzbieramy potrzebną kwotę 20 tysięcy złotych na roczne opłaty.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%