Zamknij
REKLAMA

Tadeusz Werkowski, prezes Eko-Wisły, ze Złotym Laurem

08.30, 23.10.2022 . Aktualizacja: 21.43, 23.10.2022
Skomentuj Fot. swiecie.eu
REKLAMA

Tadeusz Werkowski, prezes Przedsiębiorstwa Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła w Sulnówku, został uhonorowany Złotym Laurem Dyrektora Roku 2021.

Organizatorem konkursu o tytuł Dyrektora Roku Zakładów Oczyszczania Miast jest miesięcznik “Przegląd Komunalny” i krajowe forum dyrektorów tej branży.

Jego celem jest nagrodzenie prezesów i dyrektorów zasłużonych dla sektora gospodarki komunalnej, którzy odznaczają się zdolnościami menedżerskimi i wdrażają zasady nowoczesnej gospodarki odpadami.

Tadeusza Werkowskiego, prezesa gminnej spółki Eko-Wisła, która zarządza kompleksem unieszkodliwiania odpadów w Sulnówku, zgłosiło do konkursu Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast.

- Byłem zaskoczony nominacją, tym bardziej, że konkurencja w skali całego kraju jest bardzo duża – przyznaje Tadeusz Werkowski.

Nominację poprzedził audyt, podczas którego brano pod uwagę m.in. wyniki finansowe firmy, funkcjonowanie zakładu i dostosowanie do obowiązujących norm, dbałość o zatrudnione osoby i warunki, w jakich pracują oraz działania na rzecz edukacji ekologicznej.

O tym, jak wypadł audyt, najlepiej świadczy fakt, że prezes Eko-Wisły znalazł się w gronie pięciu szefów najlepiej ocenionych zakładów tej branży w Polsce, którzy zostali uhonorowani Złotym Laurem Dyrektora Roku 2021. Tytuł jest przyznawany od 20 lat.Statuetki Heraklesa trzymającego miotłę – przypomnijmy, że jedną z prac mistycznego herosa było oczyszczenie stajni Augiasza – wręczono na gali podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO, odbywających się w tym tygodniu w Poznaniu.

- Wprawdzie na statuetce widnieje moje nazwisko jako prezesa spółki, ale traktuję to jako wyróżnienie dla całego zakładu i dla wszystkich zatrudnionych w nim pracowników – zaznacza Tadeusz Werkowski. – To owoc naszego wspólnego zaangażowania w utrzymanie wysokich standardów usług oraz ciągłą dbałość o pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. (Źródło: swiecie.eu)

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

JarekJarek

1 0

Zasłużył sobie. Podziwiam czystość i porządek na PSZOK. 16:03, 26.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marcin Werkowski Marcin Werkowski

0 0

Gratulacje wujek 💪 20:11, 26.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%