Zamknij

Kontrolują tiry

11:30, 22.12.2013 Aktualizacja: 00:11, 30.09.2025
Skomentuj

Grudzień to dla kierowców samochodów ciężarowych powyżej 7,5 tony przejeżdżających przez nasz powiat czas wzmożonych kontroli wspólnych patroli policji i Inspekcji Transportu Drogowego.

Od początku tego miesiąca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świeciu i kontrolerzy Inspekcji Transportu Drogowego prowadzą wzmożone kontrole samochodów ciężarowych powyżej 7,5 tony. Odbywają się one przy wjeździe do miasta, na „wlocie i wylocie” z obwodnicy Świecia. Funkcjonariusze sprawdzają wykresy urządzeń rejestrujących prędkość jazdy, czas pracy kierowców, ich stan trzeźwości, dokumenty przewozowe oraz wymagane uprawnienia do prowadzenia tego typu pojazdów. Głównym celem kontroli samochodów ciężarowych jest ujawnianie wykroczeń przez kierujących mających wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
W trakcie trwania akcji świeccy funkcjonariusze skontrolowali 115 pojazdów ciężarowych, nałożyli 93 mandaty karne i zastosowali 21 pouczeń.  
st. asp. Maciej Rakowicz - KPP Świecie, NOW

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%