W Przedszkolu nr 7 w Świeciu, jak co roku, niezwykle uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.
Każda grupa przedszkolaków przygotowała specjalny program artystyczny. Wyczekiwani goście mogli zobaczyć pięknie występujące wnuczęta. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, składały życzenia oraz zaprezentowały specjalnie przygotowane na tę okazję tańce. Chętnych dziadków i babcie wnuczęta zaprosiły też do wspólnych pląsów.
Nie brakowało wzruszeń, na twarzach babć i dziadków gościły uśmiechy, a w ich oczach można było dostrzec blask dumy, a czasami łzę wzruszenia.
Niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i upominki. Na koniec każdego występu mali artyści zebrali gromkie brawa. Nie zabrakło słodkości, za co dziękujemy rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu poczęstunku.
Takie spotkania to dobry sposób na kształtowanie szacunku do bliskich osób, wyrażania uczuć, sprawiania radości najbliższym, doceniania wartości rodziny i tradycji. Mamy nadzieję, że te chwile spędzone razem w naszym przedszkolu będą pięknym wspomnieniem dla babć, dziadków i dzieci.
MARLENA KURCZABA
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz