W pogoni za lisem – Hubertus 2017

19:54, 04.11.2017 | Magdalena Kotowska
REKLAMA
Skomentuj

21 jeźdźców wzięło udział w pogoni za lisem zorganizowanej Jeździecki Klub Sportowy „Czarna Podkowa – Gródek”. Kitę lisa zerwali i biegi zwyciężyli: Łukasz Madej w kategorii seniorów i Jagoda Kuczyńska w grupie juniorów.

Jeździecka impreza miała miejsce 3 listopada 2017 roku Leśniczówce Gródek w Gospodarstwie Agroturystycznym Izabeli Lemańczyk.

W gonitwie wzięło udział 21 jeźdźców. Uczestnicy pogoni za kitą lisa, podzieleni zostali na dwie grupy – seniorów i juniorów, walka więc była wyrównana.

Pierwsi wystartowali seniorzy. W roli lisa wystąpiła Marta Balicka, która przez długi czas zwodziła goniących. Jednak w końcu udało się odebrać kitę. Czynu tego dokonał Łukasz Madej ułan z 8 PSK.

W drugiej gonitwie uciekała główna istruktorka Klubu Sportowego „Czarna Podkowa – Gródek” – Izabela Lemańczyk. Podziwiać można było, jak młodzi uczestnicy dobrze sobie radzą w siodle. Ta gonitwa była o wiele krótsza, ale równie efektowna. Bardzo szybko kitę lisa chwyciła Jagoda Kuczyńska. Zarówno Jagoda jak i Łukasz otrzymali kitę na własność.

Po zakończeniu obu gonitw, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Zwycięzcy otrzymali puchary, a pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe kotyliony. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przy ognisku.

(Magdalena Kotowska)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018