Od czwartku ruch na obwodnicy tylko jedną stroną

17:44, 09.11.2017 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Prace przygotowawcze do przełożenia ruchu na jedną stronę obwodnicy. Fot. Krzysztof Nowicki

Dziś na godz. 20 zaplanowane jest przełożenie ruchu na obwodnicy Świecia.  

Wykonawca budujący 1 odcinek drogi ekspresowej S-5 (Nowe Marzy-Dworzysko) będzie wprowadzał nową tymczasową organizację ruchu, która obowiązywać może nawet przez kilka najbliższych miesięcy.

Na obecnie funkcjonujących odcinkach dwujezdniowych zostaną zamknięte wschodnie jezdnie obwodnicy (położone po stronie Świecia).

Cały ruch drogowy zostanie skierowany na jedną, zachodnią jezdnię obwodnicy. Przewiduje się, że stopniowe wprowadzanie zmiany w organizacji ruchu. Zamykanie jezdni rozpocznie się 9 listopada 2017 r. od strony Bydgoszczy o godz. 20.

Od momentu wprowadzenia zmienionej organizacji ruchu obwodnica Świecia, na całej długości, będzie drogą jednojezdniową z ruchem dwukierunkowym.

 - Wszystkich kierowców prosimy o szczególną ostrożność i zwracanie bacznej uwagi na obowiązujące znaki oraz sygnały kierujących ruchem – mówi Tomasz Okoński, Główny Specjalista ds. Komunikacji Społecznej w bydgoskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - O utrudnieniach na pozostałych odcinkach budowanej drogi S5 informować będziemy na bieżąco

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (1)

BolekBolek

3 2

Do dupy ten portal...chyba jakiś pisiarkowski...jak im jakiś komentarz nie pasuje , to go natychmiast kasują !!!!!!!!!!!!!!!! 05:35, 13.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018