Zamknij

Wakacyjna strefa rekreacyjna przyciąga sporo dzieci

14:28, 09.07.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Ostatnio (4 lipca) w wakacyjnej strefie rekreacyjnej dzieci robiły ogromne bańki i brały udział w konkursach. Jakie atrakcje przygotowano na dziś? Zobaczcie sami.

Pomysłów w wakacyjnej strefie rekreacyjnej na zapewnienie dzieciom atrakcji nie brakuje. Tym razem dzieci mogły skorzystać z dmuchańców, a animator przeprowadzał konkursy.

Spora część dzieci przyszła dziś do Parku przy OKSiR, gdzie zorganizowana została Wakacyjna strefa rekreacyjna dla dzieci. Wstęp na dmuchańce i udział w konkursie jest bezpłatny.

Dzieci dziś próbowały kręcić talerzem na patyku - było to bardzo trudne zadanie i dzieci z ogromnym skupieniem starały się choć chwilę utrzymać talerz na patyku. Animator przygotował  konkurencje w których nie chodziło o wygraną lecz o dobrą zabawę.

Wielką atrakcją był bieg w spodniach przeznaczonych dla 3 osób. Dzieci miały problem "na zakręcie", często chciały biec w inną stronę, co było niemożliwe. Ta konkurencja wywołała sporo śmiechu nie tylko u dzieci ale i u dorosłych, którzy śledzili zmagania dzieci.

Bieg z "mini taczką" wymagał natomiast skupienia. Dzieci musiały uważać, by nie wysypać zawartości taczki. Nie było to łatwe, biorąc pod uwagę, że taczka nie miała nawet 20 cm wysokości. Niektóre dzieci postawiły na prędkość - wtedy często musiały zbierać grzybki, które wypadły z taczki. Inne szły wolniej, ale bardziej uważały na to, by nic nie zgubić. Każdy sposób był dobry - najważniejsze było dotrzeć na metę.

11 lipca ostatni raz w parku będzie wakacyjna strefa rekreacyjna. Tak jak dotychczas strefa będzie czynna w godz. 10:00-14:00.

 

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone