Dziś w południe kilkudziesięciu pracowników Sądu Rejonowego w Świeciu protestowało przed gmachem sądu. To sprzeciw przeciwko zbyt niskim zdaniem protestujących płacom.
To włączenie się w ogólnopolską akcję protestacyjną. Akcja nie ma negatywnego wpływu na funkcjonowanie świeckiego sądu, ponieważ protestujący wykorzystali na protest swoją przerwę śniadaniową.
- Życie jest coraz droższe, a my zarabiamy grosze – usłyszeliśmy od jednej z uczestniczek protestu. - My, zgodnie z prawem, nie mamy prawa do strajku jak inne grupy budżetówki. Dlatego pozostaje nam jedynie protest.
8 3
Za ten tekst o biedrze to na bruk odrazu bym wywalila.
3 5
A dlaczego? To tekst wprost....może trafi do ludzi....Niech każdy spróbuje postawić się w sytuacji dziewczyn z sekretariatów sądów,bez których żaden, absolutnie żaden sędzia i sąd nie działałby.One czuwają nad tym, by rosnące masy dokumentów były kompletne,protokołują na sali całymi godzinami i znoszą z godnością niemiłe uwagi petentów. Pamiętajmy, trawa po stronie sąsiada jest zawsze bardziej Zielona i fajniej jest tam,gdzie nas nie ma.Prawda jest taka,że każdemu należy sl4 godne wynagrodzenie.Walczmy!
1 0
A ile masz na rękę?
6 1
W "Biedrze" do pracy szukają - zapraszam. Ale tam nie ma trzech kawusi i ciasteczek. Tam się zapier....
3 4
Miało być godnie, a nie jest. Skoro władza nie słucha wyborców, to wyborcy sięgają się po inne formy nacisku.
4 1
trzeba było nie głosować na po
1 1
Ależ niesamowite video !!!
2 3
popieram protest nie czepiajcie się biedry w sądzie trzeba być bystrym jak coś nie halo to proszę zamiana cwaniaki od podnoszenia wrzasku zapraszam do pracy w sądownictwie
3 1
jak by było żle,to byście nie pracowzali w sądzie, kto was podpuścił?pewnie kodziarze,albo inne jakieś czarne parasolki
1 0
Oj Leon- ka -byś wywaliła?
1 2
Olo i Bolo to dwa bratanki z rodziny radia chyba?
4 0
Najpierw walą w PiS jak w bęben a potem chcą podwyżek. Zagłosujecie na PO, to podwyżki dostaniecie od razu i to po 1000 zł netto.