Zamknij
REKLAMA

Widzieliście wystawę amerykańskich aut w Polednie? ZDJĘCIA

15:55, 05.05.2019 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj
Takie samochody przyciągały oko zwiedzających. Fot. Krzysztof Nowicki
REKLAMA

Festyn Regionalny "Smaki natury" w Pałacu Poledno zainaugurował sezon turystyczny. Wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci przyciągnęło tłumy zwiedzających.

W piątek 3 maja 2019 r. miała miejsce druga edycja festynu regionalnego w Pałacu Poledno. Organizatorom festynu zależy na tym, aby przekonać mieszkańców regionu do spędzania w Polednie wiosennych i letnich weekendów.

- Goście hotelowi znają nasze atrakcje i korzystają z nich cały czas, ale żeby z nich korzystać nie trzeba wcale tu nocować - przekonuje Martyna Pietak, menager Pałacu Poledno. - Przez cały sezon turystyczny w weekendy będzie otwarta chata grillowa (dawna spiżarnia pałacowa), w której można coś zjeść, wypić kawę lub zimne napoje i korzystać z naszego terenu. Mamy tu dużo zieleni, jezioro, kajaki, rowery wodne, miejsce na ognisko. Można przyjechać z kocykiem i piknikować.

Festyn regionalny to okazja do zakupów u lokalnych wytwórców: dobrej jakości produktów spożywczych, kiełbas, serów, gęsiny, słodkości, ziół, roślin i rękodzieła. Dzieci miały dużo frajdy dzięki zabawom z animatorami oraz korzystając z placu zabaw i miniboiska. Dorośli z zaciekawieniem oglądali zwiezione na tę okazję samochody amerykańskie oraz stałą wystawę (dostępną w sezonie) zabytkowych maszyn rolniczych.

 

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JarekJarek

0 0

Nie widzę na zdjęciach tłumów. 06:26, 06.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA