Zamknij
REKLAMA

Lubisz podróże i fotografowanie? Będziesz mógł się wykazać. Ten konkurs jest dla Ciebie.

14:02, 08.06.2019 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Lubisz podróże i fotografowanie? Będziesz mógł się wykazać. Ten konkurs jest dla Ciebie. 

Startuje konkurs fotografii podróżniczej "Moje Miejsce na Ziemi 2019". Jest on skierowanego do uczniów/uczennic szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu świeckiego.Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: CAŁY ŚWIAT oraz POWIAT ŚWIECKI. Uczestnicy mogą zgłaszać jedynie prace wykonane w terminie od 1 czerwca 2019 do 23 września 2019 roku wraz z podaniem lokalizacji wykonania danej fotografii.

Termin składania prac upływa 25 października 2019 roku.

 Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy przesyłać pocztą lub dostarczyć bezpośrednio do Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej (adres: Izba Regionalna Ziemi Świeckiej, ul. Kopernika 2, 86-100 Świecie).
Wersje cyfrowe zdjęć należy przesłać na adres: [email protected]
 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i kartą zgłoszeniową dostępną w linku: https://tmzs.org.pl/2019/06/01/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-fotograficznym-moje-miejsce-na-ziemi-2019/

Celem konkursu jest popularyzowanie turystyki małej i dużej, prezentowanie uroków miejsc odwiedzanych w czasie wakacyjnych wyjazdów i zachęcanie do uwieczniania wyjątkowych chwil za pomocą aparatu fotograficznego.
Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej, Izba Regionalna Ziemi Świeckiej (OKSiR w Świeciu) oraz Powiat Świecki i jest on częścią trzeciej edycji Festiwalu podróżników Piąty Ocean 2019, który odbędzie się w Świeciu w dniach 21-23 listopada 2019 roku.
 

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA