Zamknij

Dwie ulice z wysokim dofinansowaniem. Miasto wyda dużo mniej

12:38, 11.10.2019 | K.N.
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Świecie wyda na budowę ul. Kazimierza Wielkiego i Królowej Bony na Mariankach znacznie mniej niż planowano.

- Początkowo szacowaliśmy, że prace pochłoną około 5 mln zł. Udało się jednak wyłonić w przetargu wykonawcę, który podjął się tego zadania za 3,8 mln zł. To była pierwsza dobra wiadomość. Druga była taka, że zapłacimy z własnego budżetu tylko połowę tej sumy – nie ukrywa zadowolenia Krzysztof Kułakowski, burmistrz Świecia.

Burmistrz i skarbnik Marzenna Rzymek podpisali w urzędzie wojewódzkim umowę na dofinansowanie w wysokości 1,9 mln zł na budowę ulicy.

- To kolejne środki, które w ostatnim czasie pozyskaliśmy ze źródeł zewnętrznych – podkreśla burmistrz Krzysztof Kułakowski.
(Źródło: swiecie.eu)

(K.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA