Zamknij
REKLAMA

Uczniowie ZSP w Nowem zdobywali doświadczenie w Hiszpanii. Jak im poszło?

11:00, 05.11.2019 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem wrócili już z trzeciego wyjazdu do Hiszpanii, gdzie szkolili się w dużych przedsiębiorstwach logistycznych i firmach informatycznych na terenie Granady.

W trakcie dwutygodniowego pobytu, sześcioro informatyków i sześcioro logistyków wykonywało różne zadania w ramach projektu “Europejska Jakość w Kształceniu Zawodowym” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+. Młodzi obsługiwali urządzenia biurowe, przygotowywali ładunki do przewozu, sporządzali dokumentację, prowadzili diagnostykę urządzeń, programowali aplikacje internetowe. Mieli też okazję do praktycznej nauki anielskiego i opanowania podstaw języka hiszpańskiego. Poza nauką i zdobywaniem doświadczenia, poznawali hiszpańską kulturę i kuchnię oraz zwiedzali kraj. Zobaczyli m.in. Kordobę i Malagę oraz góry Cahorros.

Na koniec pobytu uczestnicy projektu otrzymali najwyższe oceny z zajęć praktycznych i nauczyli się współpracować w grupie międzynarodowej. Doświadczenie to z pewnością wpłynie na ich dalszy rozwój zawodowy.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA