Zamknij

Jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły. Strażnicy w szkołach - ZDJĘCIA

09:49, 28.11.2019 | swiecie.eu
Skomentuj
REKLAMA

W  dniach 28.10 – 19.11.2019 r. strażnicy miejscy oraz policjanci  spotkali się z uczniami klas I – III szkół podstawowych z terenu Świecia.

W trakcie spotkań funkcjonariusze przeprowadzili pogadanki z uczniami na temat bezpiecznego poruszania się po przejściach oraz w drodze do szkoły. Strażnicy oraz policjanci podkreślali także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na odzieży czy plecakach, zwłaszcza po zmroku.

Pogadanki zostały przeprowadzone w ramach realizowanego przez Gminę Świecie „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020”. Na zakończenie spotkań każdy uczeń otrzymał kamizelkę odblaskową nawiązującą do powyższego programu.

(swiecie.eu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA