Zamknij

Wolontariusze z nagrodami od burmistrza. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO

10:14, 09.12.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

W ramach uznania bezinteresownej pracy na rzecz nie tylko drugiego człowieka, ale także zwierząt, w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski wręczył nagrody i wyróżnienia społecznikom, którzy w kończącym się roku wyróżnili się w sposób szczególny.

Jak podkreślał burmistrz Krzysztof Kułakowski podczas czwartkowej uroczystości w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu, wiele inicjatyw nie mogłoby być zrealizowanych, gdyby nie wsparcie wolontariuszy. Ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas i energię, by zupełnie bezinteresownie pomagać. Niestety, ich praca nie zawsze spotyka się z należytym uznaniem.

Ciepłych słów pod adresem zebranych w bibliotece nie szczędzili też otwierający uroczystość sekretarz gminy Leszek Żurek i przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wójcik.

W ramach konkursu Świecki Wolontariusz Roku 2019 w kategorii wolontariat młodzieżowy nagrodę przyznano Karolinie Jarzembowskiej, a wyróżniono Jagodę Grubich.

W kategorii wolontariat dorosły nagrodą uhonorowano Dominikę Winklarz. Wyróżnienia przyjęli: Wiesława Richert, Izabella Adamczyk, Bernadeta Jastrzemska, Jarosław Rządkowski, Tomasz Pasiek.

W kategorii wolontariacka grupa roku tytuł grupy roku otrzymało Szkolne Koło Wolontariatu "Pomagam bo lubię" w ZSP w Świeciu.

W części artystycznej obchodów zaprezentowali się wokaliści związani ze świeckim OKSiR.
(swiecie.eu)

[YT][/YT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA