Zamknij
REKLAMA

Szlachetna Paczka od pracowników Urzędu Miejskiego w Świeciu

12:28, 10.12.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Wspaniałą niespodziankę zrobili pracownicy Urzędu Miejskiego w Świeciu jednej z mieszkanek. Na świąteczne prezenty przekazała datki setka osób. Paczek było tak wiele, że z trudem upakowano je w trzech samochodach.

Tych mikołajek pani Anna mieszkająca wspólnie z niepełnosprawną córką nie zapomni bardzo długo. Do jej drzwi zapukał burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski w towarzystwie pracowników UM w Świeciu i strażników miejskich. Wszyscy oni przydali się do rozpakowywania trzech samochodów z prezentami dla świecianki.

- Z pomysłem wzięcia udziału w "Szlachetnej paczce" zwróciła się do mnie Agata Puchowska, która od niedawna pracuje w wydziale finansowym -  tłumaczy Krzysztof Kułakowski.  - W poprzednim miejscu pracy też organizowała tego typu akcję. Wybraliśmy rodzinę i rozpoczęła się zbiórka.

Lista podarków dla żyjącej skromnie świecianki była bardzo długa. Znalazły się na niej m.in. kuchenka gazowa, meble kuchenne, odzież, rower dla córki, pościel. Dodatkowo składający się na paczkę pomyśleli o czymś dla rozrywki: biletach do kina i na basen. (swiecie.eu)

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA