Zamknij

Zobacz kiedy wywożą śmieci. Pobierz HARMONOGRAM

08:48, 14.01.2020 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj
REKLAMA

Nowy rok to nowe terminy wywozu śmieci. Jeśli jeszcze nie masz harmonogramu to tutaj go znajdziesz i ściągniesz na własny komputer lub telefon.

Chociaż w całej Polsce ceny odbioru odpadów rosną drastycznie, to w gminie Świecie trzymają się na stałym poziomie 13,50 zł / osobę. Urząd zapowiada, że prawdopodobnie trzeba będzie je nieznacznie podnieść.

Zobacz w jakich terminach na Twojej ulicy będą odbierane śmieci:

ODPADY ZMIESZANE - pobierz

ODPADY SEGREGOWANE - pobierz

ODPADY BIO - pobierz

Przypominamy też o tym, że można w łatwy sposób pozbyć się choinki. Wystarczy w wyznaczonym terminie wystawić ją przed posesję, a mieszkańcy bloków przy śmietniku, a ekipy ZUK ją zabiorą. W poniższym artykule zobacz kiedy.

[ZT]8644[/ZT]

 

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA