Zamknij
REKLAMA

Uczniowie SP 3 dla swoich babć i dziadków

10:55, 23.01.2020 | Wioletta Kufel
REKLAMA
Skomentuj

Jednymi z najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu są Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na ten moment wyczekiwali uczniowie klas I - V ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Świeciu. Przygotowali oni swoim  dziadkom niespodziankę - koncert piosenki.

Dzieci z wielkim przejęciem przygotowywały się na świąteczne spotkanie z dziadkami. Zaczęły od wykonania zaproszeń i upominków. Wspaniałe czerwone serca i kwiaty z krepy powstawały  w tajemnicy podczas zajęć plastycznych. Pilnie też ćwiczyły układy choreograficzne i piosenki.

W czwartkowe popołudnie przybyli do Trójki  znamienici goście. Wnuczęta witały ich już w drzwiach.  Po powitaniu przez panią dyrektor Wiolettę Kufel  i  złożeniu życzeń szanownym gościom, dzieci odśpiewały gromkie "Sto lat". Publiczność była bardzo wzruszona.  Jeszcze większe poruszenie zapanowało, kiedy dzieci z poszczególnych klas tańczyły i śpiewały piosenki zimowe i świąteczne dla swoich dziadków. Nie zabrakło łez, pięknych fotografii i  filmików. Wszystkie dzieci  zbierały  gromkie oklaski. Taniec śnieżynek, czy zimowe piosenki, na przekór tematyce rozgrzały atmosferę i nie brakło osób podśpiewujących  znane utwory wraz z małymi artystami.

Po zakończonych występach przyszedł czas na życzenia zdrowia, uśmiechu i podziękowań za wszystkie wspólne zabawy, cierpliwość i babciną miłość. Dzidkowie zostali obdarowani sercami i kwiatkami oraz  pięknymi laurkami. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali także słodki poczęstunek dla swoich gości.

To było niezwykłe popołudnie.  Dzieci wychodziły bardzo dumne, dziadkowie mogli poznać ich talenty.  Babcie i dziadkowie przeżyli chwile wzruszenia, przyglądając się, jak dzieci bardzo się starają, jak podczas tego popołudnia okazują swoje przywiązanie i miłość. Życzymy wszystkim Dziadkom wiele zdrowia, miłości i cierpliwości dla wnucząt. A wnukom, aby wykorzystały każdą okazję do spędzania czasu z dziadkami.

(Wioletta Kufel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone