Zamknij
REKLAMA

Taco Hemingway nie wystąpi na walentynkach w Chełmnie

08:26, 12.02.2020 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj
REKLAMA

Od czytelniczki dostaliśmy prośbę, aby ostrzec innych o tym, że wydarzenie na Facebooku o występie Taco Hemingwaya na  Walentynkach Chełmińskich to fake news.

Już w piątek od rana na chełmińskim rynku będą działy się wydarzenia związane z walentynkami, m.in. bicie rekordu Polski na największy tort o smaku malinowym w kształcie serca, zwiedzanie muzeum, warsztaty z Sekretarzem miłosnym, a od 17 część koncertowa. W piątek wystąpią: Julia Marcell | Sorry Boys | Fisz Emade Tworzywo.

Na Facebooku jest założone wydarzenie informujące o tym, że tego dnia wystąpi też Taco Hamingway. 

W zeszłym tygodniu – tuż po opublikowaniu przez nas szczegółowego programu walentynek napisała do nas czytelniczka.

- Sprostujcie proszę, że na Walentynkach nie będzie występował Taco Hemingway. Na Facebooku dostępne jest fejkowe wydarzenie. Wiele osób się na to nabiera, u męża w pracy prawie wszyscy urlop wzięli a Wasz fanpage ma znacznie większe grono odbiorców niż mój prywatny profil. Ostrzeżcie ludzi bo się zdziwią. Sama dałam się nabrać i dzięki waszemu programowi walentynek doszłam do tego, że to nieprawda. Sprawdziłam też jeszcze stronę Chełmna, ale mało komu będzie chciało się w to bawić.

Organizator, czyli Urząd Miejski w Chełmnie, również zdementował informację o rzekomym występie Taco Hamingwaya na walentynkach.

Szczegółowy program walentynek w Chełmnie znajdziecie poniżej:

[ZT]8743[/ZT]

Fake news – fałszywa wiadomość, często o charakterze sensacyjnym, publikowana w mediach z intencją wprowadzenia odbiorcy w błąd.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ff

1 0

Jaro będzie z Adrianem 14:13, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

majamimajami

0 0

xDDDD to mem drodzy boomerzy xDDD 20:21, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA