Zamknij
REKLAMA

Zobacz ZDJĘCIA z zajęć podczas ferii w ZSS

10:25, 12.02.2020 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Zajęcia plastyczne, sportowe, żarty z klownem, wyjścia do kina, czy na zajęcia taneczne... to część atrakcji, z których korzystali uczestnicy zajęć w Zespole Szkół Specjalnych w Świeciu.

Zajęcia odbyły się w pierwszym tygodniu ferii. Każdy dzień ekipa uczniowska rozpoczynała śniadaniem, a kończyła obiadem. Następnie rozpoczynały się zajęcia. Każdy dzień był inny.
W pierwszym dniu uczniowie wzięli udział w zajęciach plastycznych w Centrum Działań Plastycznych "Akademia" z instruktorem Hanną Kawecką, na których pracowali z gliną.
Następnego dnia naszych malusińskich odwiedził klaun, który oprócz wielu żartów zaprezentował też ciekawe sztuczki magiczne. Po figlach i żartach z klaunem odbyły się zajęcia plastyczne, na których uczniowie wykonywali maski karnawałowe. Na zajęciach sportowych trzy drużyny rywalizowały między sobą.
W środę wszyscy ponownie spotkali się z Hanną Kawecką i wykonali prace plastyczne różnymi technikami. A po zajęciach dzieci obejrzał filmy pt. "Jestem M. Misfit" w kinie "Wrzos".
Czwartkowe zajęcia odbyły się w sali lustrzanej w OKSiRze, gdzie Natalia Głowala poprowadziła zajęcia taneczne w stylu Break Dance. Po tańcach "Tajemnicze Eksperymenty" ze świata chemii i fizyki zaprezentowała nam Paula Kuklińska.
W Piątek wszyscy nałożyli stroje i maski karnawałowe i wspólnie bawili się na balu karnawałowym, na którym były również konkursy i zabawy. A po balu wszyscy zakończyli udany tydzień przepyszną pizzą. (Źródło: ZSS Świecie)

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone