Zamknij

To największy park wodny w regionie! Tylu atrakcji nie znajdziesz nigdzie

00:02, 27.08.2021 | .
Fot. Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER

To niesamowite miejsce sprzyjające relaksowi. Marzy ci się weekend w SPA, chcesz skorzystać z sauny, a może wyskoczyć gdzieś z dziećmi? Sprawdź największy park wodny w regionie - Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce. 

Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER już od 10 lat gości klientów, zapewnia im relaks i miłe spędzenie czasu wolnego. 

To wielofunkcyjny obiekt pobytowo-rekreacyjny, położony w pobliżu skrzyżowania ważnych dróg krajowych (A1 i S10), zaledwie 4 km od granicy miasta Torunia, na czystym i atrakcyjnym krajobrazowo lewobrzeżu Wisły.

Centrum Sportu i Rekreacji Olender to największy, tego typu obiekt, w regionie.

W Aquaparku do dyspozycji gości jest hala basenowa, na którą składa się pełnowymiarowy basen sportowy z sześcioma torami pływackimi oraz strefa basenów rekreacyjnych. Znajduje się tu m.in. rwąca rzeka, gejzery, masażery i leżanki powietrzne. Na spragnionych emocji czeka 88 metrowa zjeżdżalnia z efektami świetlnymi i dźwiękowymi.

Chętni mogą spędzić niezapomniane chwile, pełne odprężenia, w nowoczesnych saunach. Panujący w saunarium mikroklimat pomaga w leczeniu m.in. nerwicy, zapalenia zatok, lekkiego nadciśnienia tętniczego.

Do dyspozycji klientów jest sauna fińska (sucha o niskiej wilgotności od 5 do 15%, zaś jej temperatura wynosi od 85° do 95° C.), sauna na podczerwień (w której temperatura powietrza wynosi od 40° do 55°), sauna aromatyzowana. Dostępna jest łaźnia parowa (z temp. 43-47° C oraz wysoką wilgotnością powietrza powyżej 90%) oraz łaźnia parowo-solankowa. W strefie schładzania znajdziemy wiadro lodowe, studnię lodową, podajnik lodu oraz natrysk punktowy. W wypoczywalni zamontowani zamontowano instalację mini-tężni solankowych. W saunarium mieszczą się również dwie wanny jacuzzi, w tym jedna drewniana, umieszczona na zewnątrz, w specjalnym szybie. 

Organizowane są także Noce Saunowe. Rytuały prowadzone są przez prawdziwych Mistrzów Ceremonii w połączeniu z klimatyczną muzyką, cateringiem oraz pielęgnacją ciała kosmetykami. Kilkugodzinne korzystanie ze strefy saun ma doskonały wpływ na nasz organizm, a nocne pływanie w basenie rekreacyjnym sprzyja odprężeniu.

Najmłodsi również znajdą tu coś dla siebie. Strefa Malucha, czyli płytkie brodziki z bezpieczną mini-zjeżdżalnią będzie rewelacyjną atrakcją dla tych, którzy pływać jeszcze nie potrafią. Na dzieci czekają w obiekcie także inne atrakcje. W antresoli nad basenem znajduje się kilkupoziomowa bawialnia urządzona w stylu morskim - w tej strefie organizowane są urodzinki oraz inne imprezy dla maluchów. Istnieje też zewnętrzny plac zabaw z huśtawkami oraz "pająkiem" do wspinania się. 

W skład Centrum Sportu i Rekreacji Olender wchodzi także nowoczesny hotel trzygwiazdkowy, dysponujący trzydziestoma pokojami. To także sale konferencyjne o łącznej powierzchni 254 m2, wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Rozbudowana infrastruktura pozwala na realizację konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. Goście mogą korzystać z czterotorowej kręgielni, w której znajduje się także stół bilardowy i inne urządzenia do gry, a także drink-bar i pomieszczenie klubowe na 70 osób. Specjalne atrakcje czekają na zwolenników mocnych wrażeń w strzelnicy sportowo-bojowej, gdzie można trenować strzelanie ostrą amunicją z różnych rodzajów broni. 

 

Hotel Olender posiada także sześć gabinetów w strefie SPA & Wellness. Znajdziecie tam zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, a fachowcy Centrum Sportu i Rekreacji Olender zajmują się także kosmetologią estetyczną. W ofercie są również doskonałe masaże.

Centrum Sportu i Rekreacji Olender dysponuje także dwiema strefami sportu. W wewnętrznej znajdziesz siłownię, salę fitness, kręgielnię i strzelnicę sportowo-bojową. Na zewnętrzną składają się siłownia zewnętrzna, strefa street workout, wielofunkcyjne boisko z kortem tenisowym, tor do gry w Petanque (bulodrom), skatepark oraz trzy profesjonalne boiska do siatkówki plażowej, na których rozgrywane są oficjalne rozgrywki na szczeblu krajowym.

Hotel i Aquapark OLENDER są czynne codziennie z wyjątkiem 1 listopada i 25 grudnia. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%