Zamknij

VI Puchar Krajny i Pałuk w Karate – wyniki

21:10, 01.05.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 28 kwietnia 2018 r. w Paterku k. Nakła nad Notecią odbył się VI Puchar Krajny i Pałuk w Karate Olimpijskim. W zawodach udział wzięło 320 zawodników reprezentujących 24 Klubu Karate. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” zdobyli łącznie 95 medali, w tym 25 złote, 28 srebrne i 42 brązowe.

Najlepszym Klubem Turnieju został Klub „YAMABUSHI”, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Klub ATEMI Warszawa, w trzeci Inowrocławski Klub Karate.

Złoto:

1. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopców 10-11 lat
2. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Anna Malik - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
3. Fedak Oskar - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i młodsi
4. Wiktor Trzciński - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
5. Amelia Różycka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze
6. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
7. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat
8. Przemysław Magielski - kata indywidualne mężczyzn masters
9. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 14-15 lat
10. Kacper Kaleta - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat
11. Magdalena Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 14-15 lat
12. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat
13. Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
14. Adam Gaca - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat -70kg
15. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat +70kg
16. Julia Walus - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat +54kg
17. Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi open
18. Maciej Wegner - kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -27kg
19. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +35kg
20. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
21. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat -47kg
22. Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +27kg
23. Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne juniorów -68kg
24. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne juniorów -76kg
25. Przemysław Magielski -kumite indywidualne mężczyzn masters open

Srebro:

1. Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Mateusz Jurczykowski - kata drużynowe chłopców 12-13 lat
2. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Anna Malik - kata drużynowe dziewcząt 9 lat i młodsze
3. Wiktor Trzciński - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i młodsi
4. Inga Wnuk - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
5. Julia Kempińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze
6. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 12-13 lat
7. Aleksander Hek - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
8. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
9. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne kadetów
10. Anna Sujkowska - kata indywidualne kobiet masters
11. Tomasz Deptuła - kata indywidualne mężczyzn masters
12. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
13. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 12-13 lat
14. Mikołaj Burek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i młodsi
15. Igor Brzościkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat
16. Marta Maciejewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 12-13 lat
17. Aleksandra Bryll - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 14-15 lat
18. Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -40kg
19. Mateusz Brzościkowski - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat +50kg
20. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat -40kg
21. Mikołaj Burek - kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi open
22. Kacper Rosiński - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat +70kg
23. Dominik Wachowski - kumite indywidualne chłopców 14-15 lat -70kg
24. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
25. Adam Gaca - kumite indywidualne juniorów -68kg
26. Fabian Świczerewski - kumite indywidualne juniorów -76kg
27. Anna Sujkowska - kumite indywidualne kobiet masters open
28. Tomasz Deptuła - kumite indywidualne mężczyzn masters open

Brąz:

1. Mateusz Jurczykowski, Marcel Lewandowski, Fabian Sojka- kata drużynowe chłopców 10-11 lat
2. Hubert Grzybek, Maksymilian Chaberski, Dorian Piskrzyński - kata drużynowe chłopców 10-11 lat
3. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopców 9 lat i młodsi
4. Marta Nowicka, Paula Różycka, Urszula Różycka - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
5. Aniela Dzedzej, Aleksandra Malik, Magdalena Malik - kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat
6. Emilia Chaberska, Agata Grzybek, Kinga Maciejewska – kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat
7. Antoni Olszewski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
8. Mateusz Tyll - kata indywidualne białe pasy chłopcy 12 lat i starsi
9. Jędrzej Olszewski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
10. Oskar Fedak - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
11. Marika Kozłowska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
12. Julia Kempińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
13. Oliwia Kozłowska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze 3
14. Vanessa Czyżewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 12 lat i starsze 3
15. Kornela Śrubas - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 7 lat i młodsze
16. Amelia Rychlik - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat
17. Mikołaj Burek - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
18. Paweł Brudnicki - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
19. Wiktor Fierek - kata indywidualne chłopców 8-9 lat
20. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
21. Aniela Dzedzej - kata indywidualne kadetek
22. Aleksandra Bryll - kata indywidualne kadetek
23. Rafał Sujkowski - kata indywidualne kadetów
24. Przemysław Kitowski - kata indywidualne mężczyzn masters
25. Maciej Różycki - kata indywidualne mężczyzn masters
26. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
27. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 12-13 lat
28. Aleksander Hek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i młodsi
29. Wiktor Fierek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat
30. Aleksandra Poskrop - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
31. Kinga Maciejewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 12-13 lat
32. Aleksandra Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 14-15 lat
33. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat
34. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat -35kg
35. Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopców 8-9 lat +27kg
36. Jan Winnicki - kumite indywidualne chłopców 8-9 lat -27kg
37. Emilia Chaberska - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -40kg
38. Anna Górna - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat +54kg
39. Aleksandra Bryll - kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat -47kg
40. Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat -27kg
41. Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorów -68kg
42. Kacper Jankowski - kumite indywidualne juniorów -68kg

Gratulacje

(M.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone