Zamknij

Amfiteatr pełen rozczarowanych kibiców. Co poszło nie tak?

10:02, 20.06.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Wczoraj w strefie kibica mieliśmy mało emocjonujących momentów. Fot. Magdalena Kotowska

Do amfiteatru na strefę kibica przyszły tłumy. Mecz Polska-Senegal oglądały całe rodziny. Wszyscy wierzyli w wygraną Polaków - tak się jednak nie stało. Ludzie opuszczali strefę rozczarowani.

Co poszło nie tak?
Spora część kibiców mówiła o niepotrzebnych błędach naszej drużyny. Rywal potrafił to wykorzystać i tak straciliśmy 2 bramki.

Większość czasu kibice siedzieli. Po drugiej bramce przeciwników wiara w wygraną naszej drużyny spadła prawie do zera. Jednak w 86 minucie po bramce Krychowiaka kibice ożyli. Radość była ogromna, Polacy strzelili bramkę "kontaktową". Nadzieja na remis zaczynała być jeszcze większa gdy sędzia doliczył do podstawowego czasu gry 4 minuty. Polacy walczyli jak mogli, jednak Senegalczycy bardzo przeciągali wszystkie akcje. I tak po gwizdku końcowym wynik pozostał na naszą niekorzyść. Kibice nie byli wstanie ukryć rozczarowania. Niektórzy wychodzili z amfiteatru ze słynną przyśpiewką na ustach "Polacy nic się nie stało...".

Poza transmisją meczu organizatorzy przygotowali dla kibiców konkursy z piłkarskimi gadżetami.

Następny mecz w Strefie Kibica 24 czerwca o godzinie 20:00. Polska zagra z Kolumbią.

A wy jak myślicie? Mamy szanse wyjść z grupy? Jaki wynik typujecie w meczu z Kolumbią? Czekamy na odpowiedzi.

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (4)

hehehehe

3 1

Nasi są najlepsi!!!-ale w REKLAMACH !!!!!!!!!!!!!!!!!! 10:46, 20.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntonioAntonio

4 1

przez pierwsze 85min wyglądało to tak jakby pierwszy raz grali ze sobą w drużynie. Totalna kompromitacja. Trener bez pomysłu na drużyne, wystraszony tak samo jak zawodnicy. Taki milk, szczęsny, krychowiak, błaszczykowski grzali ławe przez większość sezonu, Cionek chyba najgorszy obrońca w kadrze, którego widziałem. ale w końcu to pupilki Nawałki. Nie wygra się meczu bez pewności siebie, będąc w ciągłym strachu, gra bez żadnej pasji. Jak oni chcieli wygrać mecz podając non stop do tyłu, Szczęsny dostał więcej podań niż lewandowski. Można przegrać, ale po walce grając na 150% swoich możliwości, tak jak robili to we Francji grając z pasją i z mobilizacją. A tutaj to wyglądało jak podstawówka vs dorośli(Senegal). Przypuszczam, że Nawałka po tych mistrzostwach wyleci. 15:53, 20.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolakPolak

3 1

Polacy od zawsze tylko z kątry,Senegal odrobił lekcje i po zawodach.Obrona dramat Cionek horror.Po co turysci Milik,Peszko,Jędza, Kuba też długo niegrał ale jeszce jest szansa.Góralski i Kownacki Fabiański i do boju Polsko... 21:02, 20.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NauNau

0 0

Proponuję zamiast oglądania piłki zapoznać się ze słownikiem. 12:35, 28.06.2018


© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone