Zamknij
REKLAMA

Policjanci ze Świecia na podium w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie

09:44, 10.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Wśród policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu nie brakuje miłośników biegania. Nic więc dziwnego, że policja ze Świecia ma swoich reprezentantów w biegowych w zmaganiach odbywających się w różnych zakątkach naszego kraju. Nie mogło ich więc zabraknąć na odbywającym się w minioną niedzielę już po raz 28 pilskim Międzynarodowym Półmaratonie Philipsa.

W tym roku, po raz kolejny w ramach XXVIII Międzynarodowego Półmaratonu Philipsa rozegrane zostały zawody „Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie”. Na trasie biegu Komendę Powiatową Policji w Świeciu reprezentowali: asp. Dawid Janus, st. asp. Robert Borek, sierż. szt. Piotr Rubaj i sierż. szt. Janusz Jędral. „Nasza” drużyna zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej, uległa jedynie reprezentacji Policji z Łotwy. Trzecie miejsce zajęła drużyna Szkoły Policji w Pile.
W ramach tych samych zwodów prowadzona była także klasyfikacja indywidualna Policjantów. Dawid Janus dystans 21,0975 km pokonał z czasem 01:28:06 co dało mu 8 miejsce, Robert Borek z czasem 01:29:02 zajął 10 miejsce, Piotr Rubaj z czasem 01:38:55 przybiegł na 19 pozycji, a Janusz Jędral z czasem 01:43:47 uplasował się na 27 miejscu.
Klasyfikację indywidualną Policjantów z czasem 01:18:39 wygrał Kamil Lubowiecki z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, drugie miejsce z czasem 01:22:01 zajął Mariusz Bandoch z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, który wyprzedził o 31 sekund reprezentanta Policji z Łotwy – Gunarsa Kegis.

Warto przypomnieć, iż jest to kolejny bardzo dobry wynik zawodników ze Świecia w tych prestiżowych zawodach. W 2016 roku stanęli na najniższym stopniu podium, a w zeszłym roku rywalizację ukończyli na V miejscu.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone