Zamknij
REKLAMA

Zapisz się na Rowerowy Rajd Niepodległości

10:52, 15.10.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

10 listopada możesz pojechać w rajdzie organizowanym przez Stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie.

Setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości starają się upamiętniać nie tylko władze centralne i samorządowe, ale też zwykli ludzie. Co rusz organizowane są imprezy, które w swojej nazwie zawierają słowo: Niepodległości.

Tym śladem poszli rowerzyści z założonego w tym roku Stowarzyszenia Rowe-Rowe Świecie. Zapraszają wszystkich chętnych na rajd ze Świecia do Grupy i z powrotem.

Termin rajdu: 10 listopada 2018 r., start o godz. 10:00 z parkingu Starostwa Powiatowego ul. Hallera.
Trasa rajdu: Świecie - Sulnowo - Jeżewo - Piła Młyn – Grupa, gdzie nastąpi złożenie wiązanki i zapalenie zniczy na cmentarzu wojskowym. Przerwa na słodki poczęstunek, gorące oraz zimne napoje.
Następnie powrót przez Piła Młyn – Buśnię – Pięćmorgi – Jeżewo – Sulnowo - Sulnówko do Kozłowa, gdzie na uczestników rajdu będą czekały okolicznościowe medale i gorąca grochówka. Tam też nastąpi zakończenie rajdu.
Liczba uczestników: 60 osób.
Dystans (tam i z powrotem): 58 kilometrów.
Każdy uczestnik otrzyma: okolicznościowy numer startowy, okolicznościowy medal pamiątkowy, talon na słodki poczęstunek i grochówkę. Uczestnicy objęci będą ubezpieczeniem NW i OC. Zapisy: tel. 601 645 980.
Koszt: bezpłatnie.

- Zapewniamy świetną atmosferę, turystyczne tempo i mobilny serwis rowerowy na całej trasie – informuje Ryszard Kowalski, przedstawiciel Stowarzyszenia Rowe-Rowe Świecie. - Nawet z możliwością wymiany roweru na czas rajdu, gdyby nie dało się go na miejscu naprawić.

Bieżące informacje można znaleźć na fejsbukowym profilu: Stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie n/W

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone