Zamknij
REKLAMA

Owocowy Przełaj w strugach deszczu i błocie

10:12, 19.11.2018 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. Emilia Drachal

To była już III edycja kolarskich wyścigów „Owocowy Przełaj” w Laskowicach. W niedzielę 18 listopada miłośnicy dwóch kółek - dzieci i dorośli, licencjonowani zawodnicy i amatorzy, zmierzyli się ze sobą w sadzie Jarosława Dąbrowskiego. Łatwo nie było.

Wyścig utrudniał padający deszcz i śliskie błoto. Wszyscy jednak walczyli dzielnie i nie poddawali się. W zawodach wzięli udział m.in. znani polscy kolarze, tacy jak Michał Kwiatkowski i Michał Gołaś.

Głównym organizatorem imprezy było stowarzyszenie Owocowy Przełaj, grupa popularyzującej przełaj w Polsce oraz w gminie Jeżewo.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone