Zamknij
REKLAMA

Przywitali wiosnę w Parku Wodnym w Świeciu

09:04, 27.03.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. Park Wodny

W sobotę 23 marca młodsi i starsi goście Parku Wodnego w Świeciu oficjalnie przywitali wiosnę.

Wiosenne szaleństwo zaczęło się krótko po godzinie 15:00. Dzięki firmie FT Skaut maluchy mogły do woli skakać na wielkiej trampolinie i kręcić się w dmuchanym walcu. Jak nie trudno się domyślić, chętnych do wspólnej zabawy było wielu.

Wieczorem przyszedł czas na tradycyjne, Nocne Bicie Rekordu Ilości Przepłyniętych Długości. Tym razem uczestnicy popłynęli aż 1029 razy! Warto nadmienić, że najmłodsza uczestniczka zabawy miała zaledwie 9 lat.

Jak zawsze, na najlepszych pływaków czekały nagrody. Wśród dorosłych z liczbą 166 długości triumfował Patryk Dembski, do którego trafił odtwarzacz mp3 ufundowany przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. Alicja Szczepańska osiągnęła najlepszy wynik wśród dzieci, przepłynęła 136 długości basenu. W prezencie otrzymała plecak basenowy, ufundowany przez Park Wodny.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

janusz traczjanusz tracz

0 0

łooo, ile reklam ; D. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Ludzie mieli pretensje, że cała hala była zaklejona w reklamy że nie było widać jakiego jest koloru. A teraz basen cały w reklamie...ah te biznesy 15:17, 27.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone