Zamknij

Nasza akademia z certyfikatem PZPN!

13:41, 30.11.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Akademia Piłkarska Wdy Świecie otrzymała srebrny certyfikat PZPN! Będzie on obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.

Prócz naszej akademii, srebrne certyfikaty otrzymało tylko siedem szkółek w naszym województwie. Uściślijmy, że Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej to projekt skierowany do ośrodków, które szkolą dzieci i młodzież. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. 

– Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności – pisze o swoim projekcie Polski Związek Piłki Nożnej.

Przyznany certyfikat to potwierdzenie tezy, którą działacze Wdy głoszą od dawna. Klub od dłuższego czasu prowadził działania służące rozwojowi piłkarskiej akademii. To też potwierdza, że szkolenie młodzieży we Wdzie jest obecnie na bardzo wysokim poziomie. 

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz