Zamknij

XX Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej - wyniki i ZDJĘCIA

19:15, 20.07.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj w Ośrodku Wczasowym Deczno odbył sie XX Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej. Udział w turnieju wzięło 14 par męskich.Poziom zawodów był bardzo wysoki i wyrównany o czym świadczy fakt, że większość meczów rozstrzygała się w tie breakach.Turniej został rozegrany systemem brazylijskim (do dwóch przegranych meczów). Po ośmiu godzinach meczów udało się wyłonić drużyny zwycięzców. 

W pierwszym półfinale zmierzyli się ze sobą pary:Krawiecki/Głowacki kontra Wołoszuk/Gabrych 15:518:2015:11

Drugi półfinał toczył się pomiędzy parami:Ciemachowski/Radziewicz i Podborączyński/Siwicki15:616:1815:8W meczu o 3 miejsce po przeciwnych stronach siatki stanęły pary:Wołoszuk/Gabrych oraz Podborączyński/ Siwicki15:1115:12Natomiast w Finale zagrały dwie drużyny, które dotychczas nie odniosły żadnej porazki:Krawiecki/Głowacki kontra Ciemachowski/Radziewicz18:1615:10

Klasyfikacja końcowa:

1. Mikołaj Głowacki/Marcin Krawiecki (Osięciny, Rogóźno)

2. Igor Ciemachowski/Marcin Radziewicz (Czarnków)

3. Tomasz Wołoszuk/Piotr Gabrych (Osie, Grudziądz)

4. Mateusz Podborączyński/Mateusz Siwicki (Kędzierzyn Koźle, Bydgoszcz)

5-7. Bartłomiej Więckiewicz/Maciej Mozol (Gdańsk), Łukasz Kalinowski/Mateusz Wołowicz (Kikół, Bydgoszcz)

7-8. Dawid Sternicki/Piotr Wiśniewski (Toruń, Bydgoszcz), Konrad Rudnik/Szymon Suchomski (Sępólno Krajeńskie)

9-12. Maciej Sykuła/Kacper Sykuła (Bukowiec), Miłosz Szwaba/Błażej Płomiński (Świecie, Unisław), Igor Tobolewski/Piotr Mazurek (Bydgoszcz), Dawid Kmiecik/Mateusz Szydeł (Sępólno Krajeńskie)

13-14. Adrian Ścigocki/Bartosz Podlewski (Toruń), Łukasz Owsianny/Mateusz Lipiński (Żnin)

 

Najlepsze trzy pary otrzymały czeki pieniężne oraz puchary i pamiątkowe dyplomy. Za miejsca 4-6 zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.  

Pomiędzy turniejami Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji zorganizował konkursy dla publiczności, dla których czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Mogli się w nich zmierzyć zarówno dorośli jak i najmłodsze dzieci.Emocji i śmiechu było co nie miara, bo jak się okazuje wykonanie zagrywki w punkt nie jest łatwą sprawą. Natomiast dzieci próbowały swojego szczęścia w rzutach kostkami do gry przez siatkę.  

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników za emocje na najwyższym poziomie oraz świetną atmosferę podczas turnieju.  (sportwswieciu.pl)

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz