Zamknij
REKLAMA

Stypendia kulturalne - zgłoszenia do końca listopada

09:00, 22.11.2021 | Z.N.
Skomentuj
REKLAMA

Do końca listopada można składać wnioski w ramach programu stypendialnego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury i sztuki. O stypendium mogą się ubiegać osoby mieszkające w gminie Świecie, mające ma swoim koncie osiągnięcia artystyczne (nagrody, wyróżnienia, własne wystawy, udział w programach radiowych i telewizyjnych).

  1. Stypendia przyznawane są w następujących dziedzinach: sztuki plastyczne, teatr, muzyka i taniec, śpiew, literatura, film, fotografia, sztuki wizualne. Można je otrzymać maksymalnie na 12 miesięcy.
  2. Stypendium przyznaje się na wykonanie w określonym terminie zamierzeń artystycznych (program stypendium), związanych z doskonalenie umiejętności, zdolności artystycznych i twórczych w oparciu o przestawiony przez wnioskodawcę program stypendium.
  3. Wnioski o przyznanie stypendium mogą składać osoby bezpośrednio zainteresowane, jeśli są pełnoletnie oraz opiekunowie (w przypadku dzieci), organizacje pozarządowe i placówki oświatowo-wychowawcze, działające na terenie gminy Świecie. Należy je złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 124 w terminie do 30 listopada roku poprzedzającego okres stypendialny.

Szczegółowe zasady przyznawania stypendiów znajdują się w Uchwale nr 299/18 Rady Miejskiej w Świeciu:

POBIERZ UCHWAŁĘ NR 299/18

--------------------

POBIERZ WNIOSEK

--------------------

POBIERZ SPRAWOZDANIE 

(Z.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%