Zamknij
REKLAMA

Pub Quiz w Świeciu - odsłona druga. Zobacz ZDJĘCIA

08:54, 15.03.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłane

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w drugiej edycji wiedzowej zabawy zorganizowanej przez Klubokawiarnię Kultura w Świeciu. 

Wtorkowy Pub Quiz zakończył się wygraną kilkunastoosobowej drużyny "Biblioteka,Przyjaciele i Pies". Podobnie jak miesiąc wcześniej wygraną przekazali na rzecz Schroniska dla zwierząt w Sulnówku.

Quiz to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji.

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak – zero. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone