Zamknij
REKLAMA

Tadeusz Seibert wystąpi w Świeciu. Czy zaśpiewa „Spragnionego”?

12:21, 09.10.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

W Przesłuchaniach w ciemno podbił serca jurorów The Voice of Poland. Czy to samo uda mu się naszej scenie? Przekonamy się już w sobotę.

Występ Seiberta zapoczątkuje cykl comiesięcznych koncertów akustycznych w Klubokawiarni Kultura. Zapowiada się nieźle, bo jej kameralna scena to świetne miejsce na małe koncerty. Bliskość wykonawców i słuchaczy sprzyja szybkiemu złapaniu kontaktu i zatarciu granicy między twórcą a odbiorcą. Koncerty akustyczne jeszcze to potęgują.

W sobotni wieczór będziemy mieć okazję przekonać się jak działa ta magia.

- Podczas tego typu koncertów odbiorcom łatwiej jest się skupić na przekazie artystycznym i emocjonalnym, a tym samym przyjąć zaproszenie do świata artysty – tłumaczy Agnieszka Puza, kierownik Działu Promocji i Sponsoringu OKSiR w Świeciu. - Tworzy się intymna relacja, która zostaje w sercach na dłużej.

Akustyczne koncerty mają odbywać się raz w miesiącu. Zapraszani na nie będą artyści prezentujące znane i lubiane przeboje w aranżacji na głos i instrument.

Koncert Tadeusza Seiberta
12 października 2019, godz. 19:00
Klubokawiarnia Kultura (ul. Wojska Polskiego 139, Świecie)
wstęp wolny!

W programie koncertu usłyszymy interpretacje znanych i lubianych utworów, m.in. Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, a także kompozycje własne artysty okraszone osobistymi tekstami, z którymi niejedna osoba mogłaby się utożsamić. Akompaniować będzie Piotr Dąbrowski (instrumenty klawiszowe).

Tadeusz Seibert to wszechstronny wokalista, sprawnie poruszający się po różnych stylach muzycznych. Solidny warsztat muzyczny uzupełnia interpretacją i dużym ładunkiem emocjonalnym wkładanym w wyśpiewywane utowory - potrafi poruszyć i rozbawić.

Ukończył wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Aktor Teatru „Variete“ w Krakowie (musical „Legalna Blondynka” w reż. Janusza Józefowicza), współpracuje z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy. Odtwórca roli Eugeniusza Bodo w spektaklu muzycznym „Café Bodo”. Wokalista Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, występuje także w projekcie muzycznym „Kochamy Polskie Piosenki”, realizowanym pod patronatem radiowej „Trójki”.

Po raz pierwszy wystąpił mając 5 lat, w programie telewizyjnym „Od przedszkola do Opola”, w którym później przez ponad 10 lat towarzyszył młodym wykonawcom w chórku. Na swojej artystycznej drodze współpracował z takimi artystami jak: Katarzyna Nosowska, Kayah, Grubson, Ania Dąbrowska, Katarzyna Groniec, Mieczysław Szcześniak, Maryla Rodowicz oraz wielu innych.

Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali oraz programów telewizyjnych tj.: „Szansa na sukces”, „Śpiewaj i walcz”, „Mam Talent”. Obecnie jest uczestnikiem X edycji programu „The Voice of Poland”.

Po wielu latach poszukiwań i doświadczeń decyduje się na pójście własną ścieżką muzyczną, a w konsekwencji nagraniu solowej płyty. Materiał zawiera jego autorskie teksty oraz muzykę, którą zaaranżował i wyprodukował wspólnie z pianistą Adamem Lemańczykiem, a prywatnie jego kuzynem oraz Przemysławem Pukiem. Od trzech lat prowadzi swoją Autorską Szkołę Wokalną „Seibart”.

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone