Zamknij

Klimatyczny koncert Anny Hnatowicz w Klubokawiarni - ZDJĘCIA

23:32, 08.11.2019 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj Fot. Krzysztof Nowicki
REKLAMA

Dzisiejszy wieczór można zaliczyć do bardzo udanych - tak powiedzą uczestnicy koncertu w Klubokawiarni Kultura. Posłuchali pięknych aranżacji światowych przebojów i pośpiewali razem z wokalistką.

Anna Hnatowicz wystąpiła w Świeciu w towarzystwie dwóch gitarzystów: Marcina Cholewy i Krissa Forbota. Repertuar na dzisiejszy koncert ubrała w formę zaduszek muzycznych. Słuchacze usłyszeli polskie i zagraniczne utwory Wielkich Nieobecnych m.in. Kory, Ryszarda Riedla, Amy Winehouse, Michaela Jacksona. 

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz