Zamknij
REKLAMA

Warto pomagać. Policjanci z Nowego przygotowali "Szlachetną Paczkę" dla potrzebujących

17:31, 11.12.2017 | E.D
Skomentuj Nadesłane
REKLAMA

Policjanci z Nowego włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka”, przygotowując potrzebującym pomoc materialną. Dzięki dużemu zaangażowaniu funkcjonariuszy z całego komisariatu odpowiadając na potrzeby jednej z rodzin, policjanci przyszykowali paczki z podarunkami.

Projekt ten ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania tysięcy osób. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy najbardziej potrzebującym, by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W „Szlachetnej paczce” darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy.

Policjanci z Nowego wybrali jedną z rodzin zamieszczonych w bazie danych, której postanowili pomóc. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy i przygotowali szlachetną paczkę na podstawie szczegółowej listy potrzeb. W tym roku nowscy policjanci przygotowali aż kilkanaście paczek z darami, które 9 grudnia razem z wolontariuszami „Szlachetnej paczki”, przekazali 64-letniej mieszkance gminy Nowe oraz jej 60-letniemu bratu.

Celem akcji jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Dlatego do Paczki trafiają te rodziny, dla których wsparcie stanie się impulsem do zmiany.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%