Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Nowego dostali opla moccę

19:18, 14.12.2017 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Z silnikiem o pojemności 1,4 i mocy 140 KM nie poszaleją na drogach, ale i tak przedświąteczny prezent cieszy. Na nowe auto musiały zrzucić się cztery instytucje.

Dziś (14.12.2017) przy komisariacie w Nowem odbyła się mała uroczystość, czyli oficjalne przekazanie kluczyków. Wzięli w niej udział przedstawiciele władz, policji, także kapelan:  Czesław Woliński – Burmistrz Nowego, Franciszek Koszowski – Starosta Świecki, Daniela Rycka – Prezes Banku Spółdzielczego w Nowem, kapelan służb mundurowych ks. Waldemar Wenta oraz mł. insp. Robert Olszewski - Komendant Powiatowy Policji w Świeciu.

Zakup nowego pojazdu został sfinansowany przez Urząd Miejski w Nowem, Starostwo Powiatowe w Świeciu, Bank Spółdzielczy w Nowem oraz z budżetu policji.

- Nowy radiowóz z pewnością ułatwi pracę nowskim stróżom prawa i przyczyni się do poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy – mówi mł. asp. Marcin Pawlak z KPP w Świeciu.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

PolsekPolsek

0 0

Poprawić pracę. Haha policji w nowem nigdy nie widać a jeśli coś się dzieje to nie przyjadą bo zawsze coś. Bijatyki na rynku głośno nocami zwłaszcza w weekendy i jak wyżej pisałem to nigdy nie ma widać policji nowskiej. 23:15, 15.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CswCsw

0 0

Bzdura!! Auto ma poprawić bezpieczeństwo gminy i miasta. Szok. Co za amotorszczyzna napisała ten artykuł. 10:19, 17.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%