Zamknij

Kupujący nie mogli doczekać rozpoczęcia Jarmarku Świątecznego

10:12, 10.12.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W Tleniu na jarmarku świątecznym można było skosztować wędlin, wina, swojskiego chleba i sera. Oko cieszyły różne ozdoby świąteczne.

W sobotę (08.12.2018) w Tleniu odbył się Jarmark Świąteczny na którym ustawiono kilkanaście stanowisk. Prócz ozdób świątecznych, które przyciągały największą uwagę, spróbować było można wędlin, serów, wina i swojskiego chleba - oczywiście wszystko można było także kupić i zabrać do domu.

Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego Osie przygotowała namiot w którym prezentowała resuscytację krążeniowo-oddechową. Natomiast na stanowisku Wdeckiego Parku Krajobrazowego można było kupić choinkę z legalnego źródła. Nie zabrakło też stanowisk z zabawkami dla dzieci i słodyczami.

Jarmark rozpoczynał się o 14 jednak już przed tą godziną wokół rozkładających się wystawców krążyli ludzie chcący kupić dla siebie coś wyjątkowego. Jedni obrali taktykę, że obchodzili wszystkie stanowiska porównując ceny i wtedy dopiero wracali do danego namiotu po wybraną przez siebie rzecz. Inni brali od razu to co wpadło im w oko.

A wy byliście na jarmarku? Kupiliście coś?

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone