Zamknij

Powitanie Lata - Drzycim 2018

14:42, 12.07.2018 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 16 czerwca 2018 roku w Drzycimiu, zgodnie z tradycją ubiegłych lat, zorganizowano imprezę „Powitanie lata”.

Na scenie drzycimskiego amfiteatru odbyły się liczne koncerty i przedstawienia. Jako pierwsi na scenie pojawili się uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Gródku, członkowie koła teatralnego „KALEJDOSKOP”, którzy pod kierownictwem Pani M. Chyłły, przygotowali spektakl musicalowy pt. „Nightingale and red rose”. Następnie, młodzi artyści z oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Gródku, pokazali nam show taneczne, którym w przygotowaniach pomogła Pani B. Muzioł. Ponadto, swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezentowali uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Drzycimiu, których przygotowała Pani M. Sitkiewicz.

W tym roku na scenie, oprócz najmłodszych uczestników, swoje możliwości wokalne zaprezentowali nasi lokalni artyści, tj. Zespół wokalny Diminuendo z Publicznego Gimnazjum w Gródku, pod przewodnictwem Pani B. Muzioł, Zespół wokalny „Jarzębina”, pod przewodnictwem Pana S. Zawadzkiego i Chór Gminno-Parafialny „CECYLIA” z Drzycimia, pod batutą Pani M. Kempczyk-Wiśniewskiej. Gościnnie, na drzycimskiej scenie zaprezentował się Zespół wokalny „Chabry” z Osia, pod dyrekcją Pana J. Warzyńskiego.

Bogaty repertuar muzyczny zespołów i chóru, był nie lada gratką dla wszystkich słuchaczy i koneserów.

W ramach dodatkowych atrakcji, najmłodsi uczestnicy imprezy, brali udział w licznych grach i zabawach.

Wieczorem, na muzyczną scenę wkroczył Zespół „PRESTO BAND”, z którym mieszkańcy Gminy Drzycim bawili się przy dźwiękach różnych hitów muzyki rozrywkowej i tanecznej.

Powitanie lata w Gminie Drzycim na stałe zapisuje się w kalendarz imprez plenerowych. Dobra muzyka, zabawa i relaks, to świetny start na rozpoczęcie wakacyjnego sezonu. Tym samym, za poświęcenie swojego prywatnego czasu w tym zbliżającym się „dużymi krokami”, sezonie letniego odpoczynku, Wójt Gminy Drzycim, Waldemar Moczyński, dziękuje wszystkim uczestnikom, którzy uświetnili naszą plenerową imprezę swoim udziałem. Jednocześnie, życząc wszystkim Mieszkańcom Gminy Drzycim, by letni odpoczynek był pełen niezapomnianych wrażeń.

SEZON LETNI 2018 UWAŻAM ZA OTWARTY.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

DeanaDeana

0 0

Fantastic website. Plenty of useful info here. I am
sending it to several pals ans additionally sharing in delicious.
And obviously, thanks for your effort! dildok3 - <a href=https://xvj3gsdfghhfies.link/tags/dildok3/>xvj3gsdfghhfies.link</a> - 16:03, 16.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%