Ecstasy szybko wzbudzają euforię, ale równie szybko uzależniają. Śmiertelna dawka MDMA (ecstasy) wynosi to 120 mg, tymczasem zatrzymany przez świeckich policjantów miał ponad 200 gram tego narkotyku i marihuanę. Odpowie za posiadanie znacznej ilości zakazanych środków.
MDMA jest szkodliwe dla zdrowia psychicznego oraz fizycznego, po zażyciu na kilka godzin poprawiają samopoczucie, ale wywołują również tachykardię.
Ciekawe czy wiedział o tym 21-latek ze Świecia, który został namierzony na ulicach miasta przez kryminalnych. Mundurowie spodziewali się, że młody człowiek może posiadać zakazane środki.
Wylegitymowali mężczyznę na jednej z ulic w Świeciu.
— Okazało się, że miał przy sobie kilkanaście gramów skrystalizowanej substancji oraz susz roślinny. Policyjny tester wykazał, że jest to MDMA i marihuana — relacjonuje kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu.
21-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
Policjanci przeszukali również jego miejsce zamieszkania i znaleźli tam kolejne zabronione środki.
Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 200 gramów MDMA i marihuany.
W piątek (12 lipca) 21-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.
Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
[ZT]22599[/ZT]
[ZT]22590[/ZT]
[ZT]22561[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz