Zamknij

Seryjni włamywacze wpadli! Kradli motocykle, rowery a nawet koparkę

13:03, 08.03.2019 Aktualizacja: 17:53, 09.03.2019
Skomentuj

Policjanci wydziału kryminalnego ze Świecia, ustalili, a następnie, z pomocą funkcjonariuszy z posterunku w Dragaczu, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania i kradzieże, do których doszło na terenie powiatu świeckiego. Ich łupami padły m. in. motocykle, rowery, quad,  liczne elektronarzędzia, części samochodowe laweta i koparka. 

Wczoraj (7.03.2019) policjanci z posterunku w Dragaczu, pow. świecki, pełniąc służbę patrolową namierzyli skradzioną dzień wcześniej lawetę. Do sprawy zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu świeckiego. Jak się okazało mężczyzną interesowali się również kryminalnymi ze Świecia, pracując równolegle nad serią włamań i kradzieży, do których doszło od początku roku na terenie naszego powiatu.

Tego samego dnia (7.03.19) policjanci wydziału kryminalnego ze Świecia zatrzymali jego 28-letniego wspólnika. Odzyskali również skradzione przez nich łupy, nie tylko pochodzące z powiatu świeckiego, ale również skradzione na terenie powiatu starogardzkiego.

- Dzisiaj, na podstawie zgromadzonych materiałów, 21 i 28- latek usłyszeli zarzuty - informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu. - Policjanci udowodnili, że mężczyźni wspólnie dokonali ośmiu włamań i kradzieży na terenie powiatu świeckiego, gdzie łączna wartość strat wyniosła ponad 60 000 złotych.

Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawiania wolności.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%