Zamknij
REKLAMA

Jeśli późno w nocy siedzisz z kolegą w samochodzie to…

20:34, 09.04.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KPP Świecie

Jesteś od razu podejrzany. Przekonało się o tym dwóch mężczyzn, których zobaczyli policjanci z patrolu. Okazało się, że podejrzani mieli przy sobie amfetaminę.

Sytuacja miała miejsce w piątek (06.04.2018), tuż po północy. Policjanci patrolując okolice miasta zwrócili uwagę na samochód znajdujący się na parkingu w pobliżu jednej z firm. W samochodzie siedziało dwóch mężczyzn, a z uwagi na późną porę zwróciło to szczególną uwagę mundurowych.

Policjanci skontrolowali kierowcę i pasażera audi. To okazało się mega stresujące. Jeden z nich podczas legitymowania był bardzo nerwowy, łapał się za kieszenie i unikał kontaktu wzrokowego. Kiedy, na polecenie policjanta, wysiadł z samochodu – zostawił na siedzeniu słoik. Jak się okazało, pełen podejrzanej substancji.

- 28-letni Świecianin od razu przyznał, że jest właścicielem zawartości – informuje sierż. szt. Joanna Tarkowska, rzecznik świeckiej policji. - Wstępne badania wykazały, że to amfetamina, policjanci zabezpieczyli jej blisko 52 gramy.

Na tym problemy 28-latka się nie zakończyły. Podczas przeszukania, w mieszkaniu mężczyzny, świeccy kryminalni ujawnili kolejne narkotyki.

28-latek został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowej. Teraz, może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

(K.N)
REKLAMA

Komentarze (2)

ŚwieciakŚwieciak

3 0

"Policjanci skontrolowali kierowcę i pasażera audi. To okazało się mega stresujące"

Pisał to "gimbus" czy ktoś, kto próbuje uprawiać profesję dziennikarza? 09:08, 10.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nie  Świeciaknie Świeciak

0 0

Świeciak stul ryj !!! 17:20, 14.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone