Zamknij
REKLAMA

Pijany motorowerzysta jechał lewą stroną drogi i zderzył się...

08:41, 20.11.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

2 promile alkoholu w organizmie miał 24-letni kierowca, gdy doprowadził do zderzenia z innym motorowerzystą. Wsiadł po alkoholu za kierownicę, mimo że sąd odebrał mu wcześniej prawo jazdy. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W niedzielę (18.11.18) około godz. 14.30 w Czapelkach, 24-letni mężczyzna jechał  motorowerem lewą stroną drogi. Podczas wymijania się z drugim motorowerzystą, na łuku drogi, doprowadził do wywrócenia obu pojazdów. Na miejscu czynności wykonywali policjanci ruchu drogowego ze Świecia. Funkcjonariusze podczas sprawdzania dokumentów kierowców ustalili, ze sprawca zdarzenia posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami orzeczony przez sąd. Ponadto badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia obaj kierowcy oraz pasażer trafili do szpitala.

Niebawem, 24-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, odpowie za kierowanie pojazdem po alkoholu, niestosowanie się do sądowego zakazu oraz spowodowanie zdarzenia drogowego.
 

 

(M.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone