Nauczyciel przedmiotów zawodowych (teoria) w zawodzie ślusarza oraz języka angie

Miejsce pracy: SĄDOWA 12, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauka przedmiotów i technologia, podstawy konstrukcji maszyn, podstawy elektotechniki (przedmioty zawodowe w branży mechanicznej), nauka języka angielskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 do 3 200 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie , resocjalizacja, oligofrenopedagogika, branża mechaniczna (ślusarstwo), filologia angielska praca z trudną młodzieżą
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU
        Adres: SĄDOWA 12, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Łukasz Subkowski
        Numer telefonu: 523312141 wew. 11
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: brak danych
        koszenie trawników, pielenie rabat kwiatowych i krzewów, grabienie i wywożenie skoszonej roślinności, sprzątanie terenów zielonychz nieczystości, sprzątanie poboczy ulic z papierów, śmieci itp., sprzątanie pasów przeciwpożarowych, zamiatanie dróg komunikacyjnych, chodników.
        StPr/22/0760
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        praca przyprodukcji grzejników łazienkowych, obróbka ręczna i maszynowa stali, lutowanie
        StPr/22/0762
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Montaż instalacji elektrycznych domowych i przemysłowych
        StPr/22/0754
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Prace budowlane, wykończeniowe
        StPr/22/0755

        Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych, organizacja uroczystości okolicznościowych
        StPr/22/0753
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Praca z klientem, obsługa gotówkowa i bezgotówkowa klientów, doradztwo w zakresie [roduktów bankowych, zapoznanie się ze strukturą organizacyjna banku, zasadami kredytowania oraz dokumentacją kredytową, praca przy komputerze w ramach otrzymanych uprawnień, dbanie o pozytywny wizerunek banku
        StPr/22/0736

        StPr/22/0735

        dbanie o odpowiednia estetykę przygotowanych dań, właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi, pilnowanie świeżości używanych produktów, wykonywanie poleceń szefa kuchni
        StPr/22/0723

        prowadzenie procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy, analiza parametrów technicznych i technologicznych procesu i wyrobu, korekta procesu technologicznego, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia, praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
        StPr/22/0724

        pisanie na komputerze- pisanie pod dyktando, układanie poczty sądowej, zszywanie akt sądowych, wysyłanie wezwań, redagowanie pism, przygotowanie akt do wokandy, sporządzanie kopi i odpisów akt sądowych, układanie akt w archiwum
        StPr/22/0725