Robotnik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace wykończeniowe związane z wykonywaniem elewacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność wykonywania prac elewacyjnych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Grażyna MALANOWSKA
      Numer telefonu: 523332274
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      przekazania dokumentów:
      Nauczanie języka francuskiego.
      StPr/22/0916
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Strzyżenie włosów, brody. Pielęgnacja włosów.
      StPr/22/0917
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Przygotowywanie dokumentacji związanej z legalnością pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, Przygotowywanie wniosków o pobyt czasowy i pracę, kontakt z urzędem wojewódzkim w sprawie wniosków o pobyt czasowy i pracę
      StPr/22/0918

      DEKRETACJA DOKUMENTÓW, KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW DO BIURA RACHUNKOWEGO, ROZLICZANIE CZASU PRACY PRACOWNIKÓW, WYSTAWIWNIE FAKTUR,
      StPr/22/0913
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      Przygotowanie mieszanki betonowej. Montowanie siatki i szkieletów zbrojeniowych. Wykonywanie elemenów betonowych i żelbetowych w różnych obiektach budowlanych przy zastosowaniu narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich.
      StPr/22/0914
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      StPr/22/0915
      wynagrodzenie od od 3 152 PLN

      praca koparką gąsienicową, bieżąca konserwacja maszyny
      StPr/22/0909
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Obsługa klienta. Przyjmowanie zamówień, płatności od klienta. Dostarczanie posiłków do klienta. Dbanie o porządek w miejscu pracy.
      StPr/22/0903

      obsługa klienta, sprzedaż towarów, dbałość o porządek
      StPr/22/0904

      ochrona obiektu budowy
      StPr/22/0905